Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Křišťál XL (1,753kg) extra velký obelisk

Kód: KV0137
Neohodnoceno
7 050 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

♦ univerzální vodič a transformátor ♦ čištění ♦ nabíjení ♦ všechna centra ♦ všechny rituály  

Králem mezi drahými a vzácnými kameny je samozřejmě křišťál. Je to opravdu základní kámen pro práci s krystaly a jeho působení je zcela univerzální. Křišťál neboli bezbarvý křemen je především katalizátor, to znamená, že zesiluje jakýkoliv záměr se kterým budete operovat. Ostatní krystaly a zářiče umí mezi sebou propojovat, proto jej často využíváme i jako spojovací prvek pro jeho vodivost.

Křišťál je asi nejčastěji využívaným kamenem v energetické práci, lze jím skvěle čistit i nabíjet prostor, své biopole i další zářiče. Můžete díky němu prodlužovat dosah jiných zářičů a vytvářet krystalické mřížky (o tomto již brzy pojednáme). Můžete do něj vkládat své záměry a nechat je rezonovat v prostoru, který chcete speciálně programovat či chránit.

Křišťál má skvělou schopnost pohlcovat negativní mentální bloky, ale je potřeba jej čistit. Má velmi citlivou paměť a rychle se “obarví” vibracemi prostředí. Doporučujeme čistění provádět jednou za měsíc a nebo při významných rituálech či energetických transferech.

Vhodné použití

Využití křišťálů je velmi mnohostranné a těžko se dá označit místo či energetická práce, při které by jste jej nevyužili. Hodí se do prostor aktivních i odpočinkových. Každý oltář nebo šamanská “mesa” by měla nějaký křišťál obsahovat, jelikož usnadňuje dosah záměru a propojuje aktivní energetické prvky mezi sebou. Křišťál může být mocným darem nabitým záměrem, může se podílet na zvedání vibrací konkrétních míst a obývacích prostor, může sloužit při léčivém odsávání těžké energie a samozřejmě zprostředkovávat kumulaci energie čisté při spirituálních obřadech či ceremoniích. Možností je velmi mnoho..

Tvar kamene

Prohlížíte si kámen ve tvaru obelisku. Hrot neboli obelisk se také nazýval “Pyramidion” jelikož podobně jako pyramida kumuluje energetický tok. Je to zároveň tvar krystalům nejpřirozenější, protože tak sami rostou. Kamenné špice automaticky aktivují “proudění” a toho se dá s výhodou využít při konkrétním směřování Vašeho záměru či léčení.

Energetická centra: VŠECHNA

 

Sůl - ne, vynechte! Voda - nechte kamen v proudu přírodní tekoucí vody, potoku, říčce, ve zřídlech přírodní vody.. Zem - kámen miluje kontakt se Zemí, stačí jej položit na trávník. Obsidián miluje i zakopávání. Skála - podobné jako se Zemí, čím déle na skále kámen necháte, tím lépe (min 1 hodinu). Měsíc - Obsidián nabíjejte pouze při úplňku (stačí na okně), nikoliv na slunci! Vykuřování - Dobře funguje Palo Santo a bílá šalvěj. Chlad - je možné nechat kámen na cca 1 hodinu v chladu kolem nuly (mrazák). Ne déle, některé kameny mohou zkřehnout.

Vhodné způsoby čištění a nabíjení:
  • Sůl - kámen položte na suché solné lůžko (miska se solí).
  • Voda - nechte kámen v proudu přírodní tekoucí vody, potoku, říčce, ve zřídlech přírodní vody..
  • Zem - křišťál miluje kontakt se Zemí, stačí jej položit na trávník a nechat jednu i více hodin.
  • Skála - podobně jako se Zemí, čím déle na skále kámen necháte, tím lépe (min. 1 hodinu).
  • Slunce a měsíc - křišťály s výhodou nabíjejte na slunci i při úplňku (stačí na okně).
  • Vykuřování - Dobře funguje Palo Santo a bílá šalvěj.
  • Chlad - je možné nechat kámen na cca 1 hodinu v chladu kolem nuly (mrazák). Ne déle, některé kameny mohou zkřehnout.
Doporučené rituály :
V našem novém blogu jsme pro Vás připravili 3 praktické a mocné rituály, které Vaší praxi určitě obohatí -  Sergiův rituál ochrany území, Rituál osobní očisty a Rituál nabíjení - ZDE!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzácné kameny
Hmotnost: 1.753 kg
Druh kamene: Křišťál
Působení: Kostrč, Pánev, Hruď, Krk, Hlava, Třetí oko, Srdce, Celá aura, Břicho, Solar, Fontanella
Země původu: Peru, Mexiko
Brus: Samostojící obelisk
Výška: cca 30cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: