Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Reklamační řád

Pokud chcete produkt z jakéhokoli důvodu vrátit, jednoduše nám předem napište na email eshop@sacred-gallery.com a následně se domluvíme na dalších krocích.

 

Obecné zásady

- Kupující je povinen překontrolovat svou zásilku přímo při dodání od dopravce (pokud by byla rozbitá apod.), jinak reklamace způsobena převozem nebude uznána. V případě, že kupující zjistí závadu zboží vzniklou nevhodnou manipulací při dopravě, zásilku nepřevezme.

- Odpovídáme za vady, které má zboží při dodání a které se na něm v průběhu následujících 24 měsíců projeví. Neneseme však odpovědnost za nově vzniklé vady, zejména pokud vznikly nevhodným užíváním. U použitého zboží neodpovídáme za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které mělo použité zboží při převzetí vámi. V případě zboží s vyznačenou dobou použitelnosti odpovídáme také za to, že dané zboží bude po tuto dobu způsobilé k užití.

- Upozorňujeme, že za vadu zboží nelze považovat nedostatky v dárcích a jiném bezúplatném plnění, které poskytujeme nad rámec Vaší objednávky.

- Obrázky zboží v našem internetovém obchodě mají ilustrativní charakter a nepředstavují závazné zobrazení vlastností zboží (obal zboží se může například lišit z důvodu změny obalu výrobcem).

- Jako zákazník Sacred Gallery máte 14 denní právo na vrácení zboží. Výrobek by měl být vrácen nepoužitý, nepoškozený a v původním obalu spolu s dodaným příslušenstvím. Samozřejmě můžete balíček otevřít a vyzkoušet předtím, než se rozhodnete. Pokud byl kupujícímu poskytnut společně se zbožím dárek, musí jej kupující při odstoupení od smlouvy vrátit spolu se zbožím.

 

Postup 

- V případě, že chcete vrátit zboží a peníze v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí, tedy jedná se o odstoupení od smlouvy, vyplňte prosím následující formulář odstoupení od smlouvy, podepište a naskenujte zvolený formulář a pošlete jej na email: eshop@sacred-gallery.com.

- V případě, že chcete zboží pouze reklamovat, vyplňte prosím reklamační formulář, podepište a naskenujte zvolený formulář a pošlete jej na email: eshop@sacred-gallery.com.

- Následně se doptáme na další informace a domluvíme se na dalším postupu.

- Po vyzvání z naší strany e-mailem, zabalte zboží a zašlete jej zpět na: 

- Adresa pro reklamaci obrazů: Tiskárna PrintPoint s.r.o, Komerční 524, 251 01 Nupaky.

- Adresa pro reklamaci ostatních produktů: Inca Medica, Pod dvorem 200/1, 162 00 Praha 6, Veleslavín.

- Přesvědčte se, že jste zboží bezpečně zabalili, aby se během přepravy nepoškodilo. Spotřebitel platí náklady na dopravu.

 

Po přijetí zboží Vás budeme kontaktovat emailem s vyjádřením. Peníze vracíme zpravidla do 14ti dní od vyjádření.