Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

O galerii

Poznejte umění, které léčí

Sacred Gallery - posvátná galerie představuje kolekci významných energeticko-informačních artefaktů. Naše produkty jednoduše řečeno působí jako aktivní pomoc ke zlepšování jakéhokoliv prostředí, do kterého jsou zasazeny. Proto nesou označení "healing arts", nebo-li energetické zářiče, které léčí. Vytvářejí harmonické a příznivě působící klima v místě ve kterém žijeme či pracujeme, kde se scházíme s rodinou nebo odpočíváme. Nejen, že upravují správný proud kosmické energie (Čchi, prány, Kawsay) v prostoru, ale přímo podporují čištění, posilu a ochranu našeho biopole (aury, čaker, mentálního podvědomí). Plátna vytvořená spirituálními umělci (šamany apod.), tapiserie, kameny a další posvátné předměty tak mají silnou schopnost formovat a zkvalitňovat naší osobnost, vztahy a celý život.

Všechny předměty posvátné galerie jsou pečlivě vybírány naším interním týmem a senzitivními přáteli, nejčastěji jihoamerickými původními šamany či léčiteli. Nabídka položek na našem e-shopu postupně rozšiřuje. ​

V této době máme pro Vás připraveny kopie energetických pláten vizionářů a spirituálních umělců. Dále kvalitní minerály z celého světa a originální šamanské předměty, které se používají v andské tradici tisíce let. Naše produkty podporují v interiéru proudění života, uzdravení negativních bloků, energetizaci těla a také ochranu proti mentálním útokům od kohokoliv z venku Vašeho prostoru. ​

Budeme moc rádi za Vaší zpětnou vazbu, náměty a další připomínky co by jste uvítali, pište prosím do zpráv, které najdete na stránce s kontakty. Věříme, že Vám posvátné umění, které nabízí naše umělecká galerie, bude k užitku a pozitivně ovlivní Vás i Vaše blízké.