Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Obchodní podmínky

Sacred Gallery

Děkujeme za návštěvu naší webové stránky Sacred Gallery. Tato stránka je vlastněna a provozována společností:ARTBOARD s.r.o. / IČO:06296530. Fakturační adresa: Švédská 1538/22 Praha 5, 150 00, Česká republika. Sídlo firmy: Švédská 1538/22 Praha 5, 150 00, Česká republika, telefon: +420 606 383 243, e-mail: eshop@sacred-gallery.com.

 

Dále jen „Sacred Gallery“, „nás“ nebo „my“. Lidé, kteří navštěvují naše stránky a / nebo využívají naše služby, budou dále označováni jako „Vy“ nebo „spotřebitel“. Máte-li jakékoli dotazy ohledně smluvních podmínek, neváhejte nás kontaktovat na adrese eshop@sacred-gallery.com. Zadáním objednávky souhlasíte s těmito písemnými podmínkami. Ujistěte se, že jste si před zadáním své objednávky pozorně přečetli a porozuměli podmínkám, protože tyto podmínky jsou právně závazné.

 

S těmito smluvními podmínkami se snažíme reflektovat současné právní předpisy v oblasti spotřebitelského a obchodního práva. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky změnit bez předchozího upozornění. Platná verze podmínek, které se budou vztahovat k Vaší objednávce, bude vždy ta, která je na webu sacred-gallery.com v okamžiku zadání objednávky.

 

Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.

 

Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě. Odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.

 

Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.

 

Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.


 

Právo využívat naše služby

Při nákupu online s námi vstupujete do vzájemné dohody. Abyste tak mohli učinit či uzavřít smlouvu, musíte být plnoletí. Nicméně to neznamená, že nezletilé osoby nesmí nakupovat na našich webových stránkách. Pokud jste dosud nedosáhli plnoletosti, potřebujete pouze svolení Vašeho rodiče a můžete nakupovat. Jako rodiče si uvědomte, že tím, že dáte vašemu dítěti informace o Vaší bance nebo kartě, jste uskutečnili nákup. To znamená, že i když vaše dítě šlo nakupovat bez Vašeho vědomí, nákup byl legálně schválen, když jste jim poskytli údaje o své kartě. Sacred Gallery si také vyhrazuje odmítnout prodej, pokud má podezření, že osoba používá kartu, která patří někomu jinému. Při nákupu v některém z našich partnerských obchodů, buďte připraveni předložit doklad totožnosti.

Uživatelský účet

Na základě registrace kupujícího provedené na webové stránce může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní může kupující provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“). V případě, že to webové rozhraní obchodu umožňuje, může kupující provádět objednávání zboží též bez registrace přímo z webového rozhraní obchodu.

 

Při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.

 

Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu.

 

Kupující není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.

 

Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující svůj uživatelský účet déle než 6 měsíců nevyužívá, či v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).

 

Kupující bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení prodávajícího, popř. nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení třetích osob.

Ceny a platba

Produkty navrhujeme a prodáváme metodou přímého prodeje skrze naše webové stránky, prostřednictvím distributorů nebo našich partnerských obchodů. Snažíme se nabízet co nejkvalitnější a originální zboží na trhu za dostupnou cenu.

Cena dopravy mimo Českou republiku závisí na zemi, ze které jsme obdrželi objednávku.

Přijímáme platbu bankovním převodem a platební kartou přes poskytovatele. E-shop Sacred Gallery nemůže zobrazit nebo získat přístup k Vašemu bankovnímu účtu. Tyto údaje jsou zašifrovány a může s nimi manipulovat pouze Vaše banka. Dále je také zodpovědná za bezpečnost platby.

Dodání a náklady

Obrazy je možné osobně vyzvednout na adrese Komerční 524, 251 01 Nupaky u Prahy.

Ostatní produkty je možné osobně vyzvednout na adrese Pod dvorem 200/1, 162 00 Praha 6, Veleslavín.

 

V současné době dodáváme po České republice, Slovenské republice, Rakousku, Německu, Itálii, Francii, Velké Británii a Švýcarsku.

Dodací lhůta (výrobní lhůta) u obrazů je 10 dní + cca 2-3 dny doprava. Většinou to ale zvládneme dříve. Ostatní sortiment doručujeme do 5-7 dnů od vytvoření objednávky.

Jakmile Vaši objednávku připravíme, obdržíte oznámení o odeslání emailem.

Nejsme zodpovědní za pozdní doručení, pokud mají kurýrní služby nějaké zpoždění či technické problémy.

 

Možnosti dopravy a ceny:

Obrazy – doručení na adresu službou DPD

Česká republika: 363,- Kč

Slovenská republika: 726,- Kč

Rakousko: 910,- Kč

Německo: 1.150,- Kč

Itálie: 1.150,- Kč

Francie: 1.400,- Kč

Švýcarsko: 1.755,- Kč

Velká Británie: 2.600,- Kč

 

Ostatní produkty – doručení službou Zásilkovna

Česká republika: na výdejní místo 69,- (2.75,-)/ na adresu 89,- Kč (3.55,- €)

Slovenská republika: na výdejní místo 102,- (4.10,-€)/ na adresu 169,- Kč (6.85,- €)

Rakousko: na adresu 265,- Kč (10.70,- €)

Německo: na adresu 265,-  Kč (10.70,- €)

Itálie: na adresu 360,- Kč (14.55,- €)

Francie: na adresu 440,- Kč (17.80,- €)

Velká Británie: na adresu 725,- (29.35,- €)

Švýcarsko: na adresu 520,- (20.95,- €)

 

Pyramidy – doručení na adresu službou TopTrans

Česká republika: 500,- Kč

Slovenská republika: 750,- Kč

 

Reklamační řád

Pokud chcete produkt z jakéhokoli důvodu vrátit, jednoduše nám předem napište na email eshop@sacred-gallery.com a následně se domluvíme na dalších krocích.

 

Obecné zásady:

 • Kupující je povinen překontrolovat svou zásilku přímo při dodání od dopravce (pokud by byla rozbitá apod.), jinak reklamace způsobena převozem nebude uznána. V případě, že kupující zjistí závadu zboží vzniklou nevhodnou manipulací při dopravě, zásilku nepřevezme. 

 • Odpovídáme za vady, které má zboží při dodání a které se na něm v průběhu následujících 24 měsíců projeví. Neneseme však odpovědnost za nově vzniklé vady, zejména pokud vznikly nevhodným užíváním. U použitého zboží neodpovídáme za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které mělo použité zboží při převzetí vámi. V případě zboží s vyznačenou dobou použitelnosti odpovídáme také za to, že dané zboží bude po tuto dobu způsobilé k užití.

 • Upozorňujeme, že za vadu zboží nelze považovat nedostatky v dárcích a jiném bezúplatném plnění, které poskytujeme nad rámec Vaší objednávky.

 • Obrázky zboží v našem internetovém obchodě mají ilustrativní charakter a nepředstavují závazné zobrazení vlastností zboží (obal zboží se může například lišit z důvodu změny obalu výrobcem).

 • Jako zákazník Sacred Gallery máte 14 denní právo na vrácení zboží. Výrobek by měl být vrácen nepoužitý, nepoškozený a v původním obalu spolu s dodaným příslušenstvím. Samozřejmě můžete balíček otevřít a vyzkoušet předtím, než se rozhodnete. Pokud byl kupujícímu poskytnut společně se zbožím dárek, musí jej kupující při odstoupení od smlouvy vrátit spolu se zbožím.

 

Obecný postup:

 • V případě, že chcete vrátit zboží a peníze v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí, tedy jedná se o odstoupení od smlouvy, vyplňte prosím následující formulář odstoupení od smlouvy, podepište a naskenujte zvolený formulář a pošlete jej na email: eshop@sacred-gallery.com.

 • V případě, že chcete zboží pouze reklamovat, vyplňte prosím reklamační formulář, podepište a naskenujte zvolený formulář a pošlete jej na email: eshop@sacred-gallery.com.

 • Následně se doptáme na další informace a domluvíme se na dalším postupu.

 

 • Po vyzvání z naší strany e-mailem, zabalte zboží a zašlete jej zpět na:

  Adresa pro reklamaci obrazů: Tiskárna PrintPoint s.r.o, Komerční 524, 251 01 Nupaky.  Adresa pro reklamaci ostatních produktů: Inca Medica, Pod dvorem 200/1, 162 00 Praha 6, Veleslavín.

 • Přesvědčte se, že jste zboží bezpečně zabalili, aby se během přepravy nepoškodilo. Spotřebitel platí náklady na dopravu.

 Po přijetí zboží Vás budeme kontaktovat emailem s vyjádřením. Peníze vracíme zpravidla do 14ti dní od vyjádření.

Ochrana osobních údajů a Cookies

E-shop Sacred Gallery pracuje v souladu s GDPR a neshromažďuje Vaše osobní údaje bez Vašeho souhlasu. Budeme požadovat pouze ty údaje, které potřebujeme k tomu, abychom Vám nabídli nejlepší produkty a služby. To zahrnuje například Vaše jméno, adresu.

E-shop Sacred-Gallery, neprodá vaše osobní údaje třetím osobám a nebudeme shromažďovat žádné informace o vás, které nebyly dobrovolně poskytnuty. Mějte na paměti, že můžete kdykoli požádat o získání všech vašich osobních údajů, které ukládáme – to je vaše zákonné právo. Pokud Vám není příjemné, že uchováváme Vaše osobní data, neváhejte nás kontaktovat. Žádosti o získání nebo smazání osobních údajů musí být předány osobně v písemné formě a Vámi podepsané. Naším hlavním cílem je, abyste se cítili bezpečně a byli spokojeni s našimi službami.

Tento web používá cookies pro příjemný zážitek uživatelů. Soubor cookie je textový soubor uložený v prohlížeči pro optimalizaci funkčnosti webových stránek. Pokud cookies nepřijímáte, můžete je vypnout v nastavení prohlížeče. Vypnutí funkce by znamenalo, že funkcionalita webu může být omezena pro návštěvníky.

 

Veškeré další informace o Cookies, GDPR a jak informace zpracováváme naleznete na https://www.sacred-gallery.com/ochrana-osobnich-udaju.

Duševní vlastnictví

Jsme velice rádi, že si užíváte našich webových stránek a našich produktů. To však neznamená, že si můžete nárokovat náš materiál a používat ho. Veškerý materiál, včetně textu, obrázků, designu, ilustrací, symbolů a log patří, společnostiARTBOARD s.r.o. Nesmíte obsah zobrazovat, publikovat ani reprodukovat bez našeho souhlasu.

 

Jakékoliv neoprávněné použití našeho materiálu nebo obsahu webu https://www.sacred-gallery.com, Sacred Gallery na stránce Instagram a Sacred Gallery na stránce Facebook, je přísně zakázáno a porušuje autorská práva.

 

Váháte, jak a kdy můžete používat naše materiály? Kontaktujte nás na adrese eshop@sacred-gallery.com.

 

Povolení použití

Pokud jste si od nás zakoupili jakýkoli náš výrobek a chcete zakoupit nový a starý prodat, nemáme s tím problém a je to Vaše plné a zákonné právo. Nesmíte však produkt používat k obchodním účelům bez našeho souhlasu. Kromě toho vám neumožňujeme kupovat naše produkty k úpravám, dekonstrukci nebo demontáži pro komerční účely. To neznamená, že nevítáme spolupráci a pomoc při prodeji našich produktů!

 

Jste distribuční firma obrazů nebo reprodukcí nebo plakátů. A nebo vlastníte obchod s obrazy a reprodukcemi či designový obchod, tak se nám neváhejte ozvat! V takovém, případě nás kontaktujte na eshop@sacred-gallery.com.

 

Po přečtení textu výše to může znít tak, že Vám nic nedovolujeme. To jednoznačně není pravda! Můžete si koupit tolik kusů našich výrobků, kolik chcete, publikovat tuny obrázků s vašimi úžasnými obrazy na Instagram a Facebook a říct svým přátelům, kde najdou ty nejlepší obrazy.

 

Proč nezveřejnit fotku Vašeho obrazu na Instagram a hashtag #sacredgallery? Rádi bychom vás viděli s našimi obrazy a reprodukcemi!

 

Záruka

šechny produkty Sacred Gallery, mají ze zákona 2 letou záruku. Naše záruka bude pokrývat veškeré výrobní vady, s nimiž se můžete setkat.

 

Tato záruka se nevztahuje na škody způsobené:

1. Komerčním použitím produktů.

2. Opotřebením, zneužitím nebo nedbalostí zákazníka. Škoda z nedbalosti zákazníka je charakterizována jakoukoli škodou způsobenou nepřímými, přímými nebo náhodnými akcemi a okolnostmi. To zahrnuje mimo jiné: kolizi s povrchem či jinými předměty, požár, oheň, rozlité potraviny nebo kapaliny, zneužití, nesprávné nebo neoprávněné opravy, změny, neobvyklé namáhání produktu, na které nebyl certifikován nebo nesprávné úpravy. Pokud je produkt vrácen s odstraněnými, poškozenými nebo jinými a jinak poškozenými štítky, nebudeme schopni poskytovat žádné záruční opravy a služby.

 

Chcete-li odeslat žádost o opravu poškozený obraz, napište a vysvětlete svůj problém e-mailem na adrese eshop@sacred-gallery.com nejlépe i s kvalitním fotografiemi. 

 

Pokud se rozhodnete pro zaslání produktu do našeho Oddělení Oprav, pošlete nám e-mail na adresu eshop@sacred-gallery.com, abyste nám oznámili svůj příchozí balíček. Ve vašem e-mailu použijte předmět „OPRAVIT“ a uveďte:

• Fotografie potvrzení nebo fakturu (pokud je zakoupena u některého z našich oficiálních prodejců, uveďte prosím nějakou formu dokladu o koupi.

• Kvalitní fotografie oblasti poškození.

 

Náš tým zákaznické podpory vás bude informovat o dalších krocích.

Opravy mohou trvat 6-8 týdnů, v některých případech budeme muset prodloužit čas, v závislosti na stavu výrobku, jaké komponenty jsou nezbytné k provedení opravy, a dodací lhůtu pro kompletní dokončení opravy.

 

Poškození, na které se nevztahuje naše 2 letá záruka, je stále možné opravovat, nicméně tyto opravy budou zpoplatněny v rámci námi zaslaného ceníku za jednotlivé díly společně s hodinovou sazbou za práci a nezbytným počtem hodin k provedení opravy. Poplatky se mohou vztahovat i na opravy v rámci 2 leté záruky, pokud naše Oddělení pro zajištění kvality dospěje k závěru, že škody jsou způsobeny nesprávným použitím nebo nesprávným zacházením ze strany zákazníka.

 

V takových případech Vás budeme vždy informovat a vyžadovat váš souhlas k provedení opravy v rámci oficiálního ceníku. V případě že nebudete souhlasit se zpoplatněnou opravou vašeho obrazu Vám zašleme zpět ve stavu, ve kterém nám byly poslány. 

V případě, že se rozhodnete odmítnout servisní opravu, společnost Sacred Gallery odešle produkt zpět na adresu, ze které byl balík odeslán. Náklady na dopravu na Vaší adresu hradíte Vy.

 

Pokud potřebujete další upřesnění ohledně procesu opravy, neváhejte a kontaktujte nás na adrese eshop@sacred-gallery.com s žádostí ohledně informací vztahující se k Vaší žádosti o opravu. 

Řešení sporů

 

Vzájemné spory mezi prodávajícím a kupujícím řeší obecné soudy. Kupující, který je spotřebitelem, má podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb. Subjektem, který je oprávněn mimosoudní řešení sporu provádět, je Česká obchodní inspekce.

 

Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách www.coi.cz. Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se zahajuje výlučně na návrh spotřebitele, a to pouze v případě, že se spor nepodařilo s prodávajícím vyřešit přímo. Návrh lze podat nejpozději do 1 roku ode dne, kdy spotřebitel uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.

 

Spotřebitel má právo zahájit mimosoudní řešení sporu online prostřednictvím platformy ODR dostupné na webové stránce ec.europa.eu/consumers/odr/.

Prodávající se zavazuje usilovat přednostně o mimosoudní řešení sporů s kupujícím, pokud je kupující neodmítne. Mimosoudní urovnání sporů lze provést také prostřednictvím služby VašeStížnosti.cz na webové stránce www.vasestiznosti.cz.

 

Tento postup není mediací dle zákona č. 202/2012 Sb., o mediaci, v platném znění, ani rozhodčím řízením podle zákona č. 216/1994 Sb., o rozhodčím řízením a výkonu rozhodčích nálezů, v platném znění, a jeho využitím není dotčeno oprávnění stran obrátit se se svým nárokem na Českou obchodní inspekci či na soud.

 

Po dobu trvání jednání o mimosoudním urovnání sporu neběží ani nezačnou běžet promlčecí a prekluzivní lhůty podle občanského zákoníku, dokud jedna ze stran sporu výslovně neodmítne v jednání pokračovat.

 

Prodávající se zavazuje v případě souhlasu kupujícího usilovat o naplnění doporučujícího stanoviska dTestu.

 

Dozor nad dodržováním povinností podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, vykonává Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

Ostatní

Kupujícím se pro účely těchto obchodních podmínek rozumí spotřebitel, jímž je člověk, který na rozdíl od prodávajícího při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své podnikatelské činnosti ani v rámci samostatného výkonu svého povolání.

 

Prodávajícím se pro účely těchto obchodních podmínek rozumí podnikatel, který na rozdíl od kupujícího při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání. Ostatní zde neuvedené záležitosti se řídí občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.), zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.) a dalšími právními předpisy, ve znění pozdějších právních předpisů.

 

Smlouva a otázky související se řídí českým právem.

Změny obchodních podmínek v jiné než oboustranně odsouhlasené písemné formě jsou vyloučeny.

 

Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 21.03.2024