Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Mandala Květ života podložka pro minerály

Kód: DM002
Neohodnoceno
850 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Dřevěné desky s posvátnou geometrií

Dřevěné desky slouží jako podklad pro stavbu kamenných sestav nebo kamenných mandal. Desky jsou opatřené reliéfním obrazcem s tzv. "Posvátnou geometrií”, která je známá pro svůj funkční energetický potenciál. Matematické souvislosti těchto geometrických obrazů se nacházejí v celém kosmu a samozřejmě i v přírodním světě (šnečí ulity, šišky, kapradiny, lidské tělo). Jsou to určité číselné poměry a souvztažnosti, které nám v tomto případě slouží pro stavbu funkčních konstelací jednotlivých umisťovaných kamenů. Kameny tímto ještě více optimalizují svůj potenciál díky propojení do většího energetického celku, který se následně dá použít pro jakýkoliv záměr. Sestavy v podstatě využívají efektu synergie jednotlivých části k vybuzení větší síly než mají kameny samotné.

Obrazce na deskách vyjadřují jazyk univerza a z hlediska systemické magické práce jsou nesmírně funkční. Můžete je použít i jako samostatnou dekoraci.

Při stavbě vlastního kamenného oltáře / kamenné mandaly postupujte následovně:

1) Nejprve si určíme hlavní téma, které chceme zpracovat či magicky vyjádřit.

2) Dle tématu zvolíme hlavní středový kámen (nejvýraznější prvek celku). Tento hlavní kámen postavíme do středu kompozice.

3) Na okolní body obrazce intuitivně rozmístíme první sadu podpůrných kamenů. 

4) Poté přidáme další okruh kamenů doplňkových. Kameny vybíráme dle intuice, ideálně typy co se k sobě významově hodí. 

5) Dle složitosti a velikosti obrazce je možné přidat mnoho dalších okruhů kamenů v dalších významových rovinách.

6) Až základní pozice sestavíme, můžeme nakonec všechny prvky mezi sebou propojit malými křišťálovými tyčkami či křišťálovým pískem. Celý systém tím zpevníme a zajistíme jeho větší kapacitu přenosu síly.

Sestavování těchto obrazců není složité, je to otázka intuice, která vás při skládání kamenů vede. Samozřejmě je důležité zvolit ty kameny, které nějak záměrně odráží Vaše téma (ohledně výběru Vám můžeme rádi poradit a chystáme další informace na blogu). Jinou možností také si zkusit postavit tuto kamennou mandalu jen tak pro radost bez jasného tématu. Sestava totiž působí na své okolí harmonizačně i tak. Sestavu si samozřejmě zcela volně doplňte dalšími předměty, pírky, světly, plátky růží, magickými předměty dle vašeho uvážení... Imaginaci se meze nekladou. 

Jednou za čas sestavu můžete zcela proměnit či jinak doplnit podle aktuálních potřeb a nálady.

Již brzy budeme mít v nabídce i celé sestavy již konkrétně zaměřené na určité životní oblasti.

Upozornění: Dřevěné desky se prodávají v přírodním stavu, nejsou ošetřené lakem ani jiným prostředkem, pokládejte na ně jen čisté a nehořlavé předměty. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podložky pod minerály
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: dub/bříza
Tloušťka: 4mm
Průměr: 30cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: