Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Oblázek Žlutý kalcit malý leštěný minerál

Kód: KO012
Neohodnoceno
90 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

♦ chuť do života ♦ štěstí ♦ zdravé (za)žití ♦ spokojenost ♦ osobní síla ♦ sebedůvěra ♦ pružnost

Oranžový nebo žlutý kalcit je kámen zdravého optimismu a chuti do života. Jeho plné tělo i barva září jako lákavý cucavý bonbón nebo letní meloun plný osvěžující šťávy. A přesně takový je - vybuzuje v nás nový proud života.

Žlutý kalcit souvisí s břišním energetickým centrem a pomáhá ZA-ŽÍVAT a prožívat zdravě a šťastně pozemský život.

Harmonizace centra "Cosco" je předpokladem k úspěšnému, nezávislému a sebevědomému životu v lidském těle i společenství. Otevírá bránu k naplnění našeho plného potenciálu, která je pro zkušenost duše v těle tak esenciálně podstatná.

Jak trávíte svůj život v oblasti břicha, tak jej trávíte přeneseně na celé hmotné úrovni. Proto je potřeba vybudit vnitřní metabolismus, vnitřní schopnost strávit i těžké okamžiky minulosti, aby jste mohli jít dál a přijmout život nový. A přesně v tomto procesu je žlutý kalcit obecně neuvěřitelným pomocníkem (je takovým "šťavnatým trávícím enzymem").

Pokud spustíte či zlepšíte proces vnitřního emočního a energetického metabolismu, je jisté, že to se odrazí v mnoha oblastech Vašeho života. Je možné, že odejdou letité bolesti, emoční zapšklost a negativismus a zejména neschopnost se pohnout z místa. Začnou Vás napadat nové kreativní projekty, přijdou nové možnosti i pracovní uplatnění.

Žlutý kalcit podporou centra v břiše citelně zlepšuje osobní sílu, sebevědomí, sebedůvěru a celkovou pružnost - motivaci přijímat a učit se nové věci.

Vhodné použití

Kalcit jako přirozený motivátor k tvorbě je dobré umisťovat na psací stoly, do kanceláří a všude tam kde chcete aby vznikaly nové věci. Také do dětských pokojů a pokojů mladých lidí k podpoře vyvíjejících se zdravých osobností. Také ale i do míst, kde jsou staří lidé, které právě potřebují motivaci a život v sobě podpořit. Kameny můžete umístit na speciální oltáře nebo do rohů místností všude tam, kde cítíte uvadání prostoru a potřebu rozhýbat vibrační potenciál.

Tvar kamene

Právě si prohlížíte kámen ve tvaru leštěného oblázku. Oblázky jsou malé a praktické do ruky, můžete je mít neustále v tašce či při těle. Pro zásadnější rituály volíme kameny větší, nicméně pro přenos a udržování osobního pole energie mají oblázky nezastupitelnou roli. Oblázky také hojně využívejte do větších kamenných kompozic pro posvátné geometrické konstelace.

Energetická centra: SOLAR, BŘICHO

Vhodné způsoby čištění a nabíjení:
  • Sůl - kámen položte na suché! solné lůžko
  • Voda - nechte kamen v proudu přírodní tekoucí vody, potoku, říčce, ve zřídlech přírodní vody..
  • Zem - kámen miluje kontakt se Zemí, stačí jej položit na trávník a nechat jednu i více hodin.
  • Skála - podobné jako se Zemí, čím déle tam kámen necháte, tím lépe. Min 1h.
  • Měsíc - kalcity nabíjejte pouze při úplňku (stačí na okně), NIKOLIV NA SLUNCI! Silné sluneční světlo jej může poškodit a vyblednout.
  • Vykuřování - Dobře funguje Palo Santo a bílá šalvěj.
  • Chlad - je možné nechat kámen na cca 1hodinu v chladu kolem nuly (mrazák). Ne déle, některé kameny mohou zkřehnout.
Doporučené rituály:
V našem novém blogu jsme pro Vás připravili jeden mocny rituál, který Vaší praxi určitě obohatí -  Rituál dálkové energetické pomoci - ZDE!

Doplňkové parametry

Kategorie: Oválky a oblázky
Hmotnost: 0.025 kg
Druh kamene: Žlutý kalcit
Působení: Břicho, Solar
Země původu: Brazílie, Česká Republika, Indie
Velikost: 3 - 5cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: