Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Magické ruce Illu šamanský nástroj

Kód: MR001
Novinka Tip
Neohodnoceno
5 900 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Šamanské magické ruce z Andského alabastru. Jde o zcela exkluzivní edici původních artefaktů přímo od andských maestros kmene Qero. Tyto tzv. “mocné ruce” nebo “ruce síly” Illa mají původ hluboko v předinckých dobách a navazují na fascinující znalosti mystických praktik nejstarších peruánských historických linií. Jejich filozofie a pradávné vědění již téměr vymizelo, proto společně s vámi nyní přispíváme k rekonstrukci a uchování zbytků těchto vzácných spirituálních tradic.
 
Magické ručičky jsou určeny pro práci spojenou s příjmem a zasíláním jemnohmotné energie. Dají se použít pro různé druhy energetické interakce od poděkování Pachamamě (Zemi) a obřady “ofrendas”, přes léčení a dálkové působení, transmisi síly při zasvěcovacích obřadech, k uchovávání i přitahování pozitivních sil až po ochranu místa i osob. 
 
Ruce síly odráží důležitý filozofický koncept Andského šamanismu a sice princip “posvátné výměny - AJNI”. Jako bytosti středního světa (Kay pacha) je výsostným smyslem našeho života naučit se dokonalé výměně, tedy harmonii mezi přijímáním a vydáváním. Bytosti, které jen berou se propadají do spodních světů (Ukhu pacha) a ty které již jen dávají jsou zase obyvatelé světů horních (Hanaq pacha). Pro nás v současném hmotném světě je nejdůležitější praktikovat tento koncept dokonale vyrovnanosti AJNI a promítnout jej do celého života včetně vztahů. 
 
Ruce jsou velmi důležitou pomůckou pro osobní práci a také jsou součástí ceremonií a rituálů, které se nesou v určitém záměru. Zvolený záměr pomáhají manifestovat, udržet a vyzařovat jej dál do prostoru.
 
Kameny byly ručně vyřezány a zasvěceny v oblasti Sacred Valley nedaleko Cusca. Upozorňujeme, že součástí svěcení je i ochrana proti zneužití, jelikož se jedná významný magický předmět stejně jako kameny Khujas.
 
Pamatujte, že kameny ihned interagují s energetickým tělem toho, kdo je rozbalí a začne používat, na něj se adaptují a u toho už by měly zůstat. Proto je po rozbalení používejte sami, případně je ihned darujte osobě, která s nimi bude pracovat nebo kterou mají podpořit.
 
Popis použitých symbolů:

  • Trojlístek / Kintu - tři listy koky symbolizují schopnost působení nástroje ve všech třech rovinách reality (světa spodního, hmotného i horního).
  • Slunce / Inti + Luna / Mama Killa - spojení protikladů a dvou základních kosmických energií - magnetické (přijímající, pasivní, odražené - Luna) a elektrické (nabíjející, vysílající, aktivní - Slunce). To že jsou oba symboly vyobrazeny na obou rukou znamená že obě ruce jsou použitelné pro obousměrný přenos.
  • Oko /Ňavi - oko má velký počet významů, zde znamená že je nástroj určený pro vědomou práci a práci tzv. “vidoucích” mistrů.
  • Hvězda / Estrella - hvězda znamená řízení, navigaci a je znakem průvodců. Zde je hvězda použitá ve smyslu navigace síly skrze nástroj a ochrany proti zneužití.
Doporučené rituály:

Rituál prvního propojení se silou Illu
Rozbalení kamenů doporučujeme provádět o samotě. Pro aktivaci nástroje je důležité nejprve uskutečnit rituál propojení. Vezměte ruce do svých rukou, levou do levé, pravou do pravé a okopírujte svými rukami jejich gesta. Levá je otevřená a pravá zavřená. Nyní zavřete oči a uvědomte si jak silný nástroj nyní svíráte ve svých rukou, dostáváte doslova moc dalších rukou, které mohou interagovat v jemnohmotných a neviditelných sférách, které prostupují náš svět. Nyní je potřeba co nejvíce procítit, že jsou vaší součástí, součástí vašeho biopole. 
Doporučujeme si při nádechu vizualizovat přitahování energie do zavřené ruky a její akumulaci. Svírejte sílu ve své dlani - živé i kamenné. Při jemné nádrži nechte sílu projít přes hruď a poté při výdechu vysílejte sílu otevřenou, vysílající rukou do prostoru. Otevřená ruka se Vám stane jakýmsi vysílačem. Tento rituál provádějte klidně i vícekrát do té doby než budete jasně cítit kamenné ruce jako svoji součást. Tímto dochází k aktivizaci rukou pro další úkony.
Jelikož je jedná o Alabastr (citlivý kámen), nezapomínejte na jeho pravidelnou údržbu čistěním a nabíjením jak to znáte i od jiných minerálů.
 
 
Rituál vědomé výměny
 
Illu mají ve své podstatě 3 základní možnosti využití. Nyní Vám představíme to první a základní, se kterým se v Peru setkáte nejčastěji. Tento druh práce je výhodný v tom, že přímo pracujete v modu dokonalé výměny. Zpočátku doporučujeme pracovat pouze takto. Navážeme na předchozí práci s aktivací nástroje a pamatujme si, že levá otevřená ruka symbolizuje zasílání a pravá uzavřená přijímání. Před začátkem rituálu začnete s přípravou, zapalte 2 svíčky a v klidu a o samotě dobře promyslete dvě věci: Co by jste chtěli do života přitáhnout či manifestovat a co by jste naopak nechali raději jít. Sesumírujte každý záměr v jedno slovo či krátkou větu a pak vezměte dva malé papírky a slova na ně na každé zvlášť napište. Poté vezměte do rukou ručičky, pravou do pravé a levou do levé a pod ně na dlaň vložte papírky s textem, co má přijít do uzavřené, co má odejít do otevřené. Zavřete oči a prodýchávejte toto odcházení a přicházení vámi zvolených fenoménů ve vašich rukou. Přes pravou ruku tento program z vás odchází a přes levou k vám přichází manifestační síla kýženého záměru.
Takto se chvíli soustřeďte a poté odložte ruce na viditelné místo do vzpřímené pozice, přičemž papírky pod nimi nechte nadále (dbejte na to aby je nikdo kromě vás nečetl).
Takto nechte ruce působit ve svém blízkém okolí alespoň 21 dní. Poté můžete ruce vyčistit, znovu nabít a buď je nechat “pracovat” na záměru stejném nebo je “naprogramovat" na nový. Ruce vyzařují do prostoru váš manifest. Během jejich působení si je můžete libovolně brát do rukou a prociťovat výše uvedenou aktivaci vícekrát.
 
Další rituály budeme později zveřejňovat.
 
UPOZORNĚNÍ: Zásadně se vyhýbejte působení na osoby bez jejich vědomí a souhlasu, v tomto případě bude snaha nefunkční jelikož artefakty jsou pro tento druh práce zablokovány.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magické ruce
Hmotnost: 0.4 kg
Set obsahuje: 2 ks rukou
Výška: levá (otevřená) = 11cm / pravá (zavřená) = 8cm
Materiál: Alabastr, ručně vyřezávaný
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: