Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Khujas Černé set šamanských kamenů

Kód: KH002
Neohodnoceno
3 700 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Základní popis

 • Sada 7 energetických kamenů pro osobní spirituální práci.
 • Materiál : Alabastr (tento materiál se používá pro své magnetické vlastnosti stovky let)
 • Kameny jsou dodávány s peruánským sáčkem pro jejich snadnější přenos a uchování. Můžete je ještě navíc balit jednotlivě do jemné tkaniny.
 • Kameny pro nás vyrábí rodina šamana “Juana Huarhua Pillco” z kmene Quero z Cusca, kde se podařilo tajným zasvěcencům uchovat nejstarší jádro andských mystických praktik. Kameny jsou ručně vyráběné a poté zasvěcené.
 • Kameny ihned interagují s energetickým tělem toho, kdo je rozbalí a začne používat, na něj se adaptují a u toho už by měly zůstat. Proto je po rozbalení používejte sami, případně je ihned darujte osobě, která s nimi bude pracovat nebo kterou mají podpořit.

Jak khujas fungují?

Khujas velmi silně akcelerují změny ve vašem životě a to proto, že upravují energetiku jednotlivých “pásů síly Chumpi" ve vašem těle. Pracují tak, že nejprve otevřou či aktivují 7 energetických center těla (ñawis). Poté přijde fáze čistění - neboli extrakce hucha z těla, dojde k odstřižení temných vláken a k zacelení prasklin energetického těla (poqpo). Nakonec dojde k vytvoření energetického krytu neboli osobní ochrany (walthay).

Každý kámen se vztahuje k jednomu energetickému centru. Jdou vzestupně podle počtu hrotů: 1 hrot - první centrum/čakra a první pás síly, 2 hroty - druhé centrum/čakra atd…

Kameny s vámi budou vyloženě žít a můžete je nosit při sobě neustále. Případně je můžete mít ve své blízkosti alespoň při spánku či meditaci. Mají ochranný charakter a harmonizují prostor kolem vás tak, aby nevznikaly protichůdné energie a konflikty ve vašem těle a psychice. Kromě toho je můžete využít ke speciálním rituálům, kterých existuje velké množství níže uvádíme první dva a další budeme postupně zveřejňovat.

----------

Tyto produkty nejsou určeny pro velkoobchod, objednávky více setů nemusí být přijaté.

Vhodné způsoby čištění a nabíjení:

Vybrané postupy pro kameny Khujas (postupů existuje mnohem více, nebojte se být sami kreativní) : 

 • Položte je do světla úplňku a nechte je čistit a nabíjet.
 • Dopřejte jim očistu v přírodním proudu vody (vodopád, studánka, potůček..)
 • položte je na čerstvý čistý sníh a nebo je případně zabalte do kartonu a nechte přes noc v lednici, chlad má očistnou sílu.
 • Nechte kameny stát za svítání (při východu slunce) po dobu jedné hodiny.
 • Pokládejte je na přírodní zem či skály a velké kameny
 • Dávejte je do středu svých rituálních oltářů, obložte květinami atd. 

Při procesu je můžete i vizualizací “toku Sami” do kamenů podpořit. Nakonec je můžete vzít při stejné vizualizaci i do rukou.

Doporučené rituály:

1) Rituál prvního propojení s kameny

Po rozbalení kamenů proveďte rituál propojení - lehněte si na zem a kameny rozmístěte na tělo nebo vedle něj na příslušná centra. Můžete postupovat i přikládáním po jednom kameni v sedě i v leže. Přemístěte pozornost do konkrétního centra a představte si jak vtahujete příslušný kámen do jeho středu. Takto projděte postupně všechna centra. Rituál funguje i bez vizualizace, kameny s Vámi pracují sami i když nic neděláte a máte jen jen v blízkosti Vašeho těla. Po propojení (stačí 1 min na každé centrum) jste ve sjednocení a od té chvíle jsou pro Vás posvátným symbolem - tzn. "vše co se děje kamenům, přenáší se (pokud si to přejete) do Vašich center”. Toto se dá využít k mnoha silným rituálům. V andském světě Kameny Khuyas v tomto smyslu shromažďují život a pro šamany jsou mocným nástrojem uzdravovaní a duchovní práce. Naše Khujas jsou zasvěcené od šamana a přináší s sebou energetickou pomoc pro každého kdo si je osvojí. Nezapomeňte, že je potřeba při práci kameny také pravidelně čistit a nabíjet.

2) Rituál velké přírodní očisty

Najděte si v přírodě divokou řeku či říčku, která je čistá a volně plynoucí. Kameny umístěte pod vodu tak, aby jejich řada kopírovala směr proudu vody. Od nejvyššího centra (kámen s nejvíce hroty) po nejnižší centrum (kámen s jedním hrotem) ve směru toku vody. Zároveň zajistěte kameny proti uplavání nebo ztrátě. Lehněte si vedle říčky (volně či na podložku) tak, že vaše tělo kopíruje proud vody. Tzn. od nejvyššího centra (hlavy) opět ve směru toku vody (k nohám). Nyní se uvolněte a vizualizujte si jak proud vody a živé energie protéká skrz vaše tělo a biopole. Tento rituál můžete dělat jak dlouho vám to bude příjemné. Minimálně alespoň pět minut. Je to velmi starý andský rituál a silně očistný proces znásobený magickou sílou kamenů. V tomto rituálu se využívá tzv. synchronní působení kamenů na vaše energetická centra. Velmi rychle se při vizualizaci dostanete do stavu a prožitku, že řeka protéká skrze vaše tělo a mocně pročišťuje a uvolňuje nahromaděné negativní bloky.

3) Další informace a ritály o Khujas najdete zde na našem blogu:

Video o Khujas 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šamanské khujas
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: