Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Oválek Tygří oko leštěný minerál

Kód: KO027
Neohodnoceno
850 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

♦ autorita ♦ rozhodnost ♦ nadhled ♦ odvaha ♦ efektivita ♦ vlastnosti vládce

Tygří oko je kámen nádherné zlatavé a opalizující barvy a ušlechtilé struktury patřící do šperkovnic inckých vládců, řeckých prorokyň i středověkých králů Evropy. Není divu, lidé od pradávna cítili, že jeho stimulační síla a vnitřní elegance dokázala vždy perfektně posílit reálnou autoritu a vyzrálost jedince se kterým se kámen pojil.

Tygří oko rezonuje s centrem v solaru a centry v mozku. Tato kombinace předurčuje jeho použití všude tam, kde je potřeba podpořit rozhodnost a odvahu k akci v kombinaci se správným nadhledem. Jsou to vlastnosti vládců, vládců nejen těch starověkých, ale také lidí, kteří dokáží převzít zodpovědnost za sebe sama do svých rukou. Lidí, kteří umí řídit úspěšně své životy, finanční toky, či svou životní energii a čas.

Pokud chcete být dobrým manažerem svého života, nějakého projektu či velkého podniku, tak stále potřebujete to samé - energetické zdroje, podnikat správná rozhodnutí ve správný čas (vhled) a odolnost vůči strachu. Kombinace těchto vlastností je právě doménou působení Tygřího oka.

Tygří oko díky posílení oblasti solaru a horních center pomáhá budovat skutečné osobnosti, realizovat jejich cíle, zvyšovat osobní efektivitu díky lepší orientaci sama v sobě a odstraňovat prokrastinaci. Tygří oko ve Vaší psýché posiluje archetyp skutečného vládce.

Vhodné použití

Tygří oko je velmi aktivní solární kámen, proto jej doporučujeme umísťovat na místa kde se děje nejvíce důležitých rozhodnutí a mentální práce. Pracovny, psací stoly a konferenční místnosti. Můžete jej také umístit do prostoru své meditace, kde posilujete solar a horní mozková centra. Velmi dobře si rozumí s pyramidální energií. Jeho energie je významně “jangová” čili aktivizující, proto jej nedoporučujeme do klidových zón.

Také noste kámen při sobě všude tam, ke potřebujete v kolektivu prosadit svou vizi. 

Tvar kamene

Právě si prohlížíte kámen ve tvaru oválku, který se svou velikostí a dokonalým zaoblením hodí perfektně do Vaší dlaně. Oválky jsou novinkou na Sacred Gallery a zařadili jsme je do prodeje z důvodu skvělé praktičnosti a užitku při práci s tělem. Dají se nabíjet, čistit, nahřívat a přikládat na různá místa na těle. V oblasti energetického přenosu síly z přirozených živlů mají velký potenciál a využití.

Energetická centra: SOLAR, TŘETÍ OKO

Vhodné způsoby čištění a nabíjení:
  • Sůl - kámen položte na suché! solné lůžko (miska se solí).
  • Voda - nechte kamen v proudu přírodní tekoucí vody, potoku, říčce, ve zřídlech přírodní vody..
  • Zem - kámen miluje kontakt se Zemí, stačí jej položit na trávník a nechat jednu i více hodin.
  • Skála - podobné jako se Zemí, čím déle na skále kámen necháte, tím lépe (min 1 hodinu).
  • Měsíc - Tygří oko nabíjejte s výhodou na slunci - slunce miluje, také při úplňku (stačí na okně).
  • Vykuřování - Dobře funguje Palo Santo a bílá šalvěj.
  • Chlad - je možné nechat kámen na cca 1 hodinu v chladu kolem nuly (mrazák). Ne déle, některé kameny mohou zkřehnout.
Doporučené rituály:
V našem novém blogu jsme pro Vás připravili praktický a mocný rituál, který Vaší praxi určitě obohatí - Rituál nabíjení solaru a posílení vůle s tygřím okem ZDE!

Doplňkové parametry

Kategorie: Oválky a oblázky
Hmotnost: 0.1 kg
Druh kamene: Tygří oko
Působení: Třetí oko, Solar
Země původu: Indie, Mexiko
Velikost: 5 - 7cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: