Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Pyramidka zlatá dřevěná energetická dekorace

Kód: PD001
Neohodnoceno
650 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Základní popis

Vyzkoušejte si osvědčenou sílu nejstaršího energetického zářiče na Zemi! Pyramidy mají skvělou schopnost kumulovat zemskou energii a vést jí vzhůru. Vytváří ve svém středu doslova energetický vír, který velmi pozitivně vibračně ovlivňuje celé okolí. Dochází obecně k čistění i harmonizaci prostoru, ale zároveň se dá využít ohnisko víru přímo nad vrcholem pyramidy. 

Jak malé pyramidy použít při osobní energetické práci?

Zlatá pyramida je vhodná pro posílení pánevních center. Umístěte jí pod postel tak, aby vrchol pyramidy směřoval na oblast vaší 1 až 3 čakry. Pyramidu je pro aktivaci nutné orientovat - tzn. jedna její strana musí směřovat k severu. Takto umístěná pyramida zkvalitňuje sexuální oblast života, posiluje pohlavní orgány, trávící trakt a celkovou obranyschopnost a vitalitu. Dá se použít i při nácviku vytělesnění.

Bílá nebo fialová pyramida je vhodná pro práci s horními centry od solaru výše.

Pyramidu umístěte pod postel tak, aby její vrchol směřoval na určitou oblast (center od solaru výše) se kterou chcete pracovat. Opět je nutné aby jedna strana pyramidy směřovala na sever. V tomto případě pyramida napomůže zejména při léčení nervové soustavy, mozku, krku a srdce. Pomáhá také rozvoji jasnovidných a speciálních schopností. 

Umístění obou pyramid současně zesílí proudění energie páteří a otevírá vnitřní kanál Saiva. Mohou tak lépe probíhat ozdravné procesy v těle, dochází k harmonizaci dalších životních aspektů a každé energetické centrum je čistěno a nabíjeno novou energií.

Povídání o pyramidách si můžete poslechnout také v položeném videu - Strava, půst a přírodní zářiče od 53:15 min.

https://www.youtube.com/watch?v=4w5-AlBCS1A

Doplňkové parametry

Kategorie: Magický domov
Hmotnost: 0.15 kg
Rozměry: 11x11x7cm
Materiál: masivní dřevo natřené barvou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: