Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Brazilské vonné tyčinky - Priprioca, 4ks kadidla Inca Aromas

Kód: VT013
Neohodnoceno
180 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Zakladní popis

Název “Priprioca” pochází od “Piri-Piri”, legendárního bojovníka z amazonského pralesa. Podle pověsti měl Piri-Piri nádhernou vůni, která přitahovala různé kmeny a také schopnost zmizet v ohrožení. Šamanova dcera Supi, která ho milovala, požádala svého otce o kouzlo, aby ho chytila. Šaman jí poradil, aby během úplňku svázala jeho nohy svými vlasy. Piri-Piri však zmizel a už se nevrátil. Na místě, kde zmizel, vyrostla vonná rostlina pojmenovaná piripirioca, později zkrácená na priprioca. Vonné tyčinky Priprioca jsou inspirované vibrující esencí tohoto bájného ovoce.

Tyto brazilské tyčinky jsou vyráběny ručně na základě původních tradic a řemesel místních indiánů. Výroba podléhá kontrole Fair Trade. Jsme rádi, že Vám můžeme zprostředkovat tuto luxusní a výjimečnou kadidelní vůni díky spolupráci z Inca Aromas.

Postup vykuřování:

Zapalte konec tyčinky nad svíčkou či s pomocí zapalovače, nechte jí krátce zahořet a sfoukněte. Tyčinka začne krásně dýmit, můžete jí nechat stát v místnosti zasazenou do stojánku a nebo s ní okouřit předměty, prostory či osoby. K rozmíchání dýmu můžete použít vykuřovací vějíř. Tyčinka vám vydrží hořet dlouhou dobu, pokud jí budete chtít předčasně uhasit, můžete jí umístit do uzavíratelné sklenice a nechat udusit a nebo jí omočit v troše vody.

Doutnající tyčinku pokládejte JEN na nehořlavé povrchy!!! Pokud si berete tyčinky ven, ujistěte se,že se nachází na bezpečném místě.

Dobíjení kamenů:

Vykuřování kadidelními tyčinkami má mocný účinek také na očistu a dobíjení kamenů. Je to nejjednodušší způsob jak je znovu energetizovat a rozzářit.

Původ vonných tyčinek:

Naše vykuřovací tyčinky pochází z Brazílie z Pirenópolis

Složení: bílá pryskyřice breu, dřevěné uhlí, pryskyřičná směs aromat Inca, kadidlo, hrubá sůl a aromatický olej priprioca.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šamanské předměty
Hmotnost: 0.02 kg
Balení obsahuje: 4 vonné tyčinky
Délka jedné tyčinky: 14 cm.
Průměr jedné tyčinky: 6 mm
Průměrná doba hoření tyčinky: 90 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: