Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Bylinná vykuřovací sada 4 druhy bylin

Kód: VS001
Neohodnoceno
750 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Chtěli byste proniknout do světa energetické očisty s pomocí vonného dýmu a nedokážete si vybrat z našich vykuřovadel? Doporučujeme si tedy pro začátek pořídit tuto praktickou a zvýhodněnou sadu, kde najdete všechny 4 základní rituální vůně. Jedná se o výběr klasických šamanských ceremoniálních vonných prostředků. Je to bílá šalvěj, dračí šalvěj (s příměsí dračí krve), Yerba Santa a letní Cedr. 

Každé vykuřovadlo vytváří svojí jedinečnou a nezaměnitelnou atmosféru a každé se hodí pro trhu jiný druh očisty.

Zde najdete podrobný popis všech vykuřovacích snopů, které se v balíčku nachází: 

Bílá šalvěj

Nejznámější a prastaré vykuřovadlo, jeho použití je univerzální a velmi rychle zvyšuje vibrace v prostoru.

Primárně šalvěj využijete při očišťování sebe, osob, prostorů i předmětů. Dým šalvěje má navíc antimikrobiální a antivirové vlastnosti, takže působí nejen v jemnohmotné ale i na fyzické úrovni. Použití a kreativitě se meze nekladou, nechte vykuřovací svazek zahořet při spirituálních rituálech i v každodenních momentech, zastavíte tak vodopád myšlenek a pocítíte nádech i výdech, který prožívají lidé již stovky let. 

Dračí šalvěj

Geniální spojení dvou mocných rostlin šalvěje a dračí krve přináší ideální způsob očisty mysli, těla a prostoru na fyzické i energetické úrovni. Očistný dým pozvedá vědomí, odbourává negativní energii a poskytuje okamžitou ochranu. Pro tyto vlastnosti je jasnou volbou při magických rituálech, meditacích a purifikačních procesech, je vhodná například i při úklidu, či po nemoci.

Dračí krev tzv. Sangre de drago je léčivá pryskyřice z peruánského stromu Croton lechleri. Dračí krev přináší k očistné síle šalvěje navíc antimikrobiální a antivirové vlastnosti a přispívá k hojení ran i zánětů.

Cedr

Cedr je vykuřovadlo patřící k nejstarším tradicím, hojně se používalo v době egyptské i novozákonní biblické. Hřejivá a kořeněná vůně z cedrového dýmu uklidňuje mysl i dýchací cesty. Čeká Vás náročná návštěva, nebo jste se vrátili ze setkání, které Vás zanechalo v napětí? Nechte rozdmýchat svazek cedru a párkrát se s ním zatočte v kruhu, zavřete oči a zhluboka se nadechněte. Jsme si jistí, že až oči otevřete, celá situace se promění a stane se zářivější i uvolněnější.. Taková je moc posvátného cedru. 

Yerba Santa

Yerba Santa je doslova “posvátná tráva” nebo “posvátná bylina” z Kalifornských hor. U původních obyvatel Ameriky je ceněna pro vlastnosti podporující samoléčebné procesy. Velmi blahodárně působí na dýchací cesty a odstranění destruktivních emocí z prostředí, kde je pálena.

S jejím hutným dýmem a hořkou vůní si doslova vymetete prostředí pro jógu, meditaci, či příjemnou chvilku s knihou a Vaším oblíbeným nápojem.

———— 

Přejeme Vám magické a obohacující zážitky s těmito omamnými vůněmi! Nezapomínejte doutnavé snopy pokládat jen na nehořlavé povrchy…

...a nakonec pro Vás máme jeden praktický TIP: Na zhášení snopů používejte zavírací sklenici. Krásně a bezpečně se tam vše uhasí a můžete je kdykoliv zase použít!

Doplňkové parametry

Kategorie: Šamanské předměty
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: