Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Vějíř Qara č.1 vykuřovací nástroj

Kód: VV038
Neohodnoceno
990 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Vykuřovací vějíř Qara

Ručně vytvořené peříčkové vějíře pro rozhánění vonného dýmu při vykuřování a k podpoře magických rituálů. Vějíře slouží k umocnění záměrů a k energetickému čistění biopole živých těl, předmětů i větších prostorových celků. V pradávné filozofii indiánů jsou ptáci poslové proroctví a prostředníci mezi Nebem a Zemí. Právě tuto esenci nám ptačí perutě přináší.

Každý vějíř je zpracovaný jako originální kousek a každý má svou přitažlivou osobitost. Vybírejte si je podle pocitu a intuice, vějíř se stane na dlouhou dobu součástí Vašich spirituálních úkonů a je důležité, aby jste s ním dokonale souzněli.

V této variantě vějířů je rukojeť připravena s krásně opracovaného a dekorovaného dřeva. Spojení peří a dřeva odráží záměrnou magickou kombinaci - peříčka symbol elementu vzduchu plus dřevo symbol ohně slouží jako dva základní prvky potřebné k uvolnění síly vonného dýmu. Rukojeť navíc nese pečlivou pyrografii dalších ochranných a podpůrných symbolů (indiánské a druidské), které podporují efekt vykuřovacích obřadů - tedy především očistění od těžkých sil (hucha) a ochranu nové energetické úrovně.


Použití:
V jedné ruce držte doutnající vykuřovadlo a do druhé uchopte vějíř. S pomocí létavých pohybů vějíře vykuřovací svazek nejprve rozdmýchejte (pokud používáte vonnou pryskyřici v uzavřené lampě, tento krok vynechte). Poté rozežeňte jeho dým okolo čehokoliv, co potřebujete vykuřovadlem očistit. K očistě lidí je osvědčený tento postup – Okuřujte celou postavu od hlavy až k patě, zpředu i zezadu zvlášť, poté můžete očistit ještě boky i ruce včetně dlaní. Při procesu vnímejte, kde cítíte největší bloky a tam se chvíli zastavte. Takto lze čistit i jakýkoliv objekt nebo váš prostor.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovací vějíře
Hmotnost: 0.03 kg
Velikost: 30cm výška vč. rukojeti
Materiál: Pravé peří (kachna, bažant, perlička, divoká kachna, kohout), kůže, dřevo s vypalovaným vzorem
Země původu: Ruční výroba v Česku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: