Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Balíček Radost a štěstí rituální sada

Kód: VB005
Neohodnoceno
1 150 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Radost a štěstí
 
Tento sluncem prohřátý dárkový set předává obdarovanému energii radosti a přání naplněného života. Množství hodnotných prožitků a pocity štěstí se dají kultivovat a do života cíleně přitahovat a tento balíček Vám může posloužit jako symbolický průvodce na cestě k přitahování pozitivních jevů. Kompozice může sloužit ke stavbě osobního manifestačního oltáře, který dodá potřebnou vibrační oporu pro spirituální práci. 
 

Návod na osobní rituál:

Najděte si nerušený prostor a vyhraďte si asi 10-15 minut volného času sami pro sebe. Hlavní minerál, pomocné drobné minerály a rozsvícenou svíčku si postavte na své oblíbené viditelné místo. Zapalte jedno z přiložených vykuřovadel a s pomocí pírka na rozhánění dýmu očistěte nejprve celé své tělo od nohou až nad hlavu a poté tento malý oltář a okolí. Potom místo vyvětrejte a můžete nechat zbytek vykuřovadla ještě doutnat. Zavřete oči a vezměte do rukou hlavní kámen, přiložte jej k solaru a mentálně se přeneste do nějaké scény či scén, kde se cítíte šťastní, obklopení milujícími přáteli a kde jste bezpodmínečně pochopení a přijatí. Třikrát se z hluboka nadechněte a vydechněte a poté třikrát vyslovte dlouhé “aeeiiioouuummmm". Tato tzv. kompletní zvuková vibrace zkopíruje a uloží váš aktuální stav do minerálu, který poté můžete odložit a nechat zářit do prostoru, případně kamkoliv zakopat do Země. Kámen od této chvíle vyzařovat Váš blažený stav a zpřítomňovat jej zpět do reality. Rituál lze provádět opakovaně a to i s menšími kamínky… Můžete si takto přivolávat pozitivní a pomocné synchronicity i entity.

Set obsahuje:

  • Obelisk žlutý kalcit - je energetický zářič, který aktivizuje centrum (čakru) v břiše a ukotvuje nás ve stavech pohody, harmonického a prosperujícího plynutí života a pomáhá elegantně zvládat jinak složité zkoušky i výzvy.
  • 2x křišťálová tyčka - křišťál je univerzální silový vodič a transformátor. Zesiluje všechny rituální záměry, propojuje magické předměty na oltářích a je využitelný pro zakopávání v přírodě s cílem předat svá přání do společného zemského manifestačního pole.
  • Šamanská esence Flores - slunečná bio aromaterapeutická vůně z jihoamerických květinových silic. Na psychické úrovni uklidňuje nervový systém, mírní napětí, odbourává stres a dodává jiskrný elán. Flores jemně prohřívá energií jara a rozkvětu.
  • Dřívko Palo Santo - oblíbené vykuřovací dřívko, které se používá jihoamerickými šamany stovky let pro očistu od negativních sil a spirituáních bloků. Dřívko z jedné strany zapalte a poté oheň sfoukněte a nechte doutnat na nehořlavém podkladu. Dřívkem můžete vykuřovat prostory, ale i osoby a předměty, čímž je zbavujete těžké a neprůchodné energie a probouzíte nový život. 
  • Husí pírko bílé - ptačí peruť slouží k rozhánění dýmu vykuřovacích prostředků.
  • Čajová svíčka žlutá - doplňková svíčka pro přítomnost elementu ohně na soukromém oltáři, svíčku vždy pokládejte na nehořlavé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rituální sety
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: