Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Oválek Lapis Lazuli leštěný minerál

Kód: KO024
Neohodnoceno
300 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

♦ jasnovidectví ♦ božské napojení ♦ intuice ♦ transformace duše ♦ vnitřní pravdivost ♦ čistota ♦ vědomá tvorba

Lapis lazuli je královsky modrý orientální polodrahokam. Jeho perské jméno se odkazuje k hluboce modré obloze s hvězdami, kterou jeho barva obohacená o zlatavou příměs pyritu připomíná.

Nebeský vzhled Lazuritu uchvacoval mágy i krále Egypta, byl symbolem přechodu k duchovním sférám bytí a doprovázel mrtvé v procesu transformace k nesmrtelnosti. Byl umístěn v egyptských pohřebních maskách (např. maska krále Tutanchamona) či špercích a rozdrcený sloužil jako vzácné barvivo, kterým si Kleopatra líčila své oči a které nacházíme na posvátných uměleckých dílech hluboko do středověku (typická modrá roucha Panny Marie). 

Lidé od pradávna cítili, že kámen má velkou sílu také pro jasnovidectví a propojování s božskou intuicí, dokonce se z něj připravovaly tajné magické elixíry. Z energetického hlediska tento minerál rezonuje s centry v lebce (třetí oko a fontanela) a také s hrdelní oblastí. To je velmi mocné a výhodné spojení jelikož se díky němu otevíráme komunikaci s vyššími úrovněmi bytí a zároveň jsme schopní vyjádřit a převést přijaté informace do slov a fyzické tvorby. 

Zkráceně řečeno - Lapis Lazuli je silný spirituální kámen čistoty, pravdy, napojení a tvorby. Z hlediska božského napojení rozvíjí stavy hluboké meditace, otevírá „brány nepoznaného“, zesiluje speciální duševní schopnosti a vizionářství. Jeho vibrace pravdy a čistoty pomáhají při nalézání vnitřní pravdivosti, sebepřijetí a hluboké sebe-upřímnosti, která nás vede k čestnosti a přirozeně pevné morálce. A konečně - tvůrčí energie tohoto minerálu v nás podporuje přesné sebevyjádření, nečekanou kreativitu a silné přesně cílené myšlenky, které se rychle realizují. V rámci této “vědomé tvorby” jsou odrušeny nechtěné šumy a dochází k perfektní spolupráci s ostatními jelikož zvýšená vnímavost vede k bezproblémové komunikaci.

Lapis Lazuli perfektně shrnuje vlastnosti pro posílení vnitřní harmonie, intelektuálních a vůdčích kvalit člověka a zároveň k nalézání nejvyšší mety - životní moudrosti. 

Vhodné použití:

Lapis nazuli je velmi univerzální kámen. Hodí se všude tam, kde chcete zlepšit meditační schopnosti, mentální funkce a kde dochází k nějaké tvorbě. Takže jej mějte ve výtvarných ateliérech, studiích, dílnách i dětských pokojích. Tam kde studujete, píšete či něco nového vymýšlíte. Můžete ho mít v kapse i ve chvíli kdy máte veřejně vystoupit a obhájit svoji práci či názor.

Dále je skvělý do klidových místností, kde se provádí pravidelná meditace, patří i do ložnic, kde potřebujete vyčistit a utřídit myšlenky k dobrému spánku. Pro zlepšení lucidních snů jej umístěte pod polštář.

Speciální kapitolou je jeho užití při tréningu jasnovidnosti, získávání odpovědí na důležité osobní otázky (channelingu), a při rituálech automatického psaní a automatické kresby.

Tvar kamene:

Právě si prohlížíte kámen ve tvaru oválku, který se svou velikostí a dokonalým zaoblením hodí perfektně do Vaší dlaně. Oválky jsou novinkou na Sacred Gallery a zařadili jsme je do prodeje z důvodu skvělé praktičnosti a užitku při práci s tělem. Dají se nabíjet, čistit, nahřívat a přikládat na různá místa na těle. V oblasti energetického přenosu síly z přirozených živlů mají velký potenciál a využití. 

Energetická centra: FONTANELA, TŘETÍ OKO, KRK

Vhodné způsoby čištění a nabíjení:
  • Sůl - kámen položte na suché! solné lůžko (miska se solí).
  • Voda - nechte kamen v proudu přírodní tekoucí vody, potoku, říčce, ve zřídlech přírodní vody.. Lazurit miluje vodu!
  • Zem -  kontakt se Zemí kámen regeneruje, stačí jej položit na trávník a nechat jednu i více hodin.
  • Skála - podobné jako se zemí, čím déle na skále kámen necháte, tím lépe (min. 1 hodinu).
  • Měsíc - Lapis Lazuli nabíjejte pouze při úplňku (stačí na okně). Na slunečním světle jej můžete nechat jen chvíli, jinak je to typický měsíční a noční kámen.
  • Vykuřování - Dobře funguje Palo Santo a bílá šalvěj.
  • Chlad - je možné nechat kámen na cca 1 hodinu v chladu kolem nuly (mrazák). Ne déle, některé kameny mohou zkřehnout.
  • Nepoužívat na očistu kemene alkohol!
Doporučené rituály:
Rituál připravujeme, sledujte náš blog!

Doplňkové parametry

Kategorie: Oválky a oblázky
Hmotnost: 0.14 kg
Působení: Krk, Třetí oko
Země původu: Chile, Brazílie, Střední východ, Itálie
Velikost: 5-7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: