Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Pyramida Nubian #velká měděná meditační pomůcka

Kód: PM002
Doprava ZDARMA
Neohodnoceno
13 600 Kč
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Měděná pyramida určená k osobní energetické a mentální práci.

Pyramida je doslova “dar z nebes” a její tvar a vlastnosti jsou fenoménem, který dodnes nepřestává fascinovat vědce různých oborů i citlivé jedince. Všechny původní kultury na Zemi se silou pyramid pracovali a věděli o jejích vibračních vlastnostech a přínosech pro celou oblast. Pro svou schopnost kumulovat zemskou energii a vést jí vzhůru se stal pyramidální tvar jedním z nejstarších energetických zářičů. Uprostřed pyramidálního tělesa stoupá doslova energetický vír, který velmi pozitivně vibračně ovlivňuje celé okolí. Dochází obecně k čistění i harmonizaci prostoru. S výhodou se dá využít ohnisko víru přímo uprostřed pyramidy i k osobní práci.

Pracovat nebo meditovat v pyramidě znamená všechny procesy nesmírně urychlit. Velmi pomáhá při výstupu energie kundalini po páteři, při aktivaci čaker, třetího oka a zostření soustředění. Lidé popisují pocity beztíže, pocity brnění podobné elektrickému a pocity příjemného tepla. Jiní zase úžasný klid, relaxaci a osvobození od napětí. Zvyšuje se úroveň vnímání i vědomí a často přichází lucidní živé sny a nové mentální schopnosti (prostorová představivost atd.). Mysl se skvěle projasní a vystředí a vy jste schopní vstupovat do hlubších meditačních stavů. Pyramida se doporučuje i pro lidi se špatným soustředěním, kteří si v ní mohou třeba jen číst nebo se učit a využívat tak těchto pozitivních účinků i v praktickém životě. Co je skvělé, tak zvyšováním vlastních vibrací a energetiky jemného těla se upravují i vaše emoce a prožíváte větší harmonii se všemi živými bytostmi, která přesahuje ego. Další významnou oblastí je podpora zdraví a urychlování léčivých procesů. Nová vnitřní síla pohání detoxikaci buněk, růst nových a opravu poškozených. Pobyt v pyramidě nabíjí lidské tělo k potřebným aktivitám, rostliny v pyramidě rychleji rostou a zvířata si do ní přirozeně rádi lehají..

Pyramida je vyrobená z mědi, což je maximálně ušlechtilý a vodivý materiál, který je možný pro tento druh práce na trhu najít. Intenzita zážitku je v porovnání se s dřevěnými a jinými materiály významně hlubší.

Dobrou zprávou je, že naše meditační pyramida je naprosto kompatibilní s našimi dalšími zářiči, obrazy a samozřejmě kameny. Můžete si její působení dále násobit umístěním křišťálů do jejich vnitřních i vnějších rohů, či po okrajích. Někdo také vsypává křišťálový písek do útrob jejích trubek. Pokud Vám nebude vyhovovat zavěšený orgonit, můžete samozřejmě zavěsit libovolně velký křišťál. Nebojte se experimentovat a poznávat sílu různých kombinací.

Pyramidu je pro účinnou aktivaci nutné orientovat - tzn. jedna její strana musí směřovat k severu.

Meditační pyramida, kterou Vám představujeme je navržená velikostně tak, aby se v ní dalo pohodlně sedět i ležet. Jedná se o pyramidu typu Gíza (typický sklon), což je přesná kopie nejznámější Chufuovy velké pyramidy v Egyptě.

Upozornění:

Ujistěte se že spoje pyramidy opravdu pevně dřží. Pokud ne, přidejte více těsnící pásky. Neručíme za úrazy způsobené špatným sestavením pyramidy ani nedbalou manipulací.

Doporučená údržba:

Celá sestava je vhodná do exteriéru i interiéru. Povrch je možné více doleštit do dokonalého lesku (leštícími písky na kovy) a nebo ho naopak nechat např. na zahradě v kontaktu s vlhkem zoxidovat a vytvořit tzv. měděnku - estetickou i ochrannou měděnou korozi. Pamatujte na to, že měď stejně časem malinko hnědne a tmavne.

Sada obsahuje:
  • 4 tyče o délce 120 cm - pro základnu
  • 4 tyče o délce 200 cm - pro šikmé hrany
  • 4x konektor pro základnu
  • 1x konektor pro vrchní spoj pyramidy
  • 1x měděná nasazovací dekorační špička na horní zakončení pyramidy
Návod na sestavení pyramidy:

Sestavení pyramidy není složité, ale nepodceňujte prosím návod. Jednotlivé tyče propojíte kovovými konektory k sobě bez použití dalších nástrojů.

1) Zkontrolujte dodané konektory a díly.

2) Začněte tím, že si rozdělíte tyče dle délek na 4 delší a 4 kratší. U tohoto typu jsou spodní 4 tyče delší a horní jsou kratší.

3) Položte na zem delší tyče tak, aby vytvořili čtverec.

4) Propojte tyče jednotlivými konektory k sobě, čímž vytvoříte základnu (dejte si pozor, aby jste konektory správně natočili a propojili tyče do přesného čtverce). 

5) V případě, že je konektor příliš těsný, je potřeba tyč šroubovým pohybem s větší razancí zatlačit dovnitř. V případě že je naopak konektor příliš volný a tyč v něm má velkou vůli, omotejte tyč malou pvc páskou (vhodná je teflonová páska). Pásku omotejte jedenkrát a vyzkoušejte těsnost a podle potřeby přidejte vrstvy pásky až do dosažení dobré těsnosti spoje.

6) Přidávejte k základně postupně všechny 4 zdvižené tyče tvořící hrany pyramidy.

7) Poté na konce stojících tyčí nasaďte horní konektor tvořící vrchol.

8) Na horní vrchol ze spodu pověste závěsnou ozdobu či kámen a shora nasaďte krycí špičku.

9) Pyramidu nepřenášejte v celku, vždy jí rozložte a na novém místě složte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magický domov
Hmotnost: 5 kg
Velikost základny: 120 x 120cm
Výška pyramidy: 185cm
Materiál: měď

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: