Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Esence Flores šamanská květinová vůně

Kód: EV011
Neohodnoceno
500 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Základní popis

Flores je speciální esence vycházející ze staleté tradice vzácných květinových vod, které se používaly v jižní americe pro aromaterapeutickou práci či pro osvěžení i harmonizaci těla a mysli.

Flores je čistě přírodní esence květů a květinových silic, disponuje silnými afrodisiakálními účinky, na psychické úrovni uklidňuje nervový systém, mírní napětí a odbourává stres. Řadí se k esenciálním "tónům srdce" a svou podstatou pomáhá otevření srdce jako jarní paprsky hřejivého slunce. Esence Flores čistí myšlenky, je výtečná pro zklidnění spánku, pro nalezení ztracené rovnováhy. Používá se jako pomoc od mírného neklidu, nervozity, přes nervové přetížení. Flores jemně prohřívá energií Jara a rozkvětu.

Flores je šamanská esence pro ochranu a očistu energetických polí, prostoru, amuletů i vašeho biopole. Je vhodným aromaterapeutickým pomocníkem k meditacím, rituálům i každodením činnostem. Nechte se obejmout harmonií tropických květů a vyzkoušejte tuto pozitviní a rozjasňující vůni.

Vonné esence v šamanské tradici

Naše esence vycházejí z původních tradic jihoamerických indiánů a jejich systému léčitelství. Šamani indiánských kmenů Amazonie i horských And požívají od dávných dob sílu rostlin a jejich extraktů ke své práci a dle své kosmovize pracují se spiritem (duchem) posvátných rostlin. V původních etnikách se alkoholové esence stromů a rostlin užívali potíráním a rostřikem a to zejména na ochranu a očistu při šamanských obřadech, očistu prostoru, energetických polí, rituálních předmětů i kamenů. Každá esence, díky svému složení a specifickému aroma představuje propojení do určité sféry indiánského kosmu (tzv. svět za světem) i posvátných míst ve hmotné realitě. V neposlední řadě mají esence také silné aromaterapeutické vlastnosti jelikož jsou schopny účinně uvolnit lidskou mysl.

Díky této staré indiánské moudrosti můžeme dnes efektivně využít sílu esencí rostlin k mnoha činnostem:

  • šamanské rituály
  • očištění prostoru, kamenů a předmětů
  • harmonizace vědomí
  • uvolnění bloků z podvědomí
  • smazání negativní energetické paměti předmětů
  • uvolnění od psychické zátěže
  • aromaterapie

Původ a výroba esencí

Esence, které Vám představujeme jsou 100% přírodní a jsou vyráběny pouze z bylin pěstovaných v biologicky čistých oblastech v Peru, Ekvádoru, Brazílii a částečně Asii. Kompozice jsou převzaté z původních indiánských receptur, které se používají v šamanské tradici. Vonné exrakty se vyrábí ručně (artesanálně) s použitím nejjemnějšího alkoholu a v maximální možné kvalitě, která daleko předčí známé průmyslově vyráběné peruánské vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla a esence
Hmotnost: 0.05 kg
Výrobce: Kášterní officina s.r.o. podle receptury Martina Pávka
Objem: 40ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: