Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Brazilské vonné tyčinky - Clove, 4ks kadidla Inca Aromas

Kód: VT009
Neohodnoceno
180 Kč
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Zakladní popis

Clavo, neboli Hřebíček, pochází z Moluckých ostrovů v Indonésii. Jeho magická síla pomáhá odstranit překážky, otevírá nové možnosti a přitahuje prosperitu. Hřebíček je také známý jako silné afrodiziakum. Jeho vůně naplňuje vzduch ochranou, energií a radostí. Jeho kořeněná vibrace zahřívá a hladí po duši.

Tyto brazilské tyčinky jsou vyráběny ručně na základě původních tradic a řemesel místních indiánů. Výroba podléhá kontrole Fair Trade. Jsme rádi, že Vám můžeme zprostředkovat tuto luxusní a výjimečnou kadidelní vůni díky spolupráci z Inca Aromas.

Postup vykuřování:

Zapalte konec tyčinky nad svíčkou či s pomocí zapalovače, nechte jí krátce zahořet a sfoukněte. Tyčinka začne krásně dýmit, můžete jí nechat stát v místnosti zasazenou do stojánku a nebo s ní okouřit předměty, prostory či osoby. K rozmíchání dýmu můžete použít vykuřovací vějíř. Tyčinka vám vydrží hořet dlouhou dobu, pokud jí budete chtít předčasně uhasit, můžete jí umístit do uzavíratelné sklenice a nechat udusit a nebo jí omočit v troše vody.

Doutnající tyčinku pokládejte JEN na nehořlavé povrchy!!! Pokud si berete tyčinky ven, ujistěte se, že se nachází na bezpečném místě.

Dobíjení kamenů:

Vykuřování kadidelními tyčinkami má mocný účinek také na očistu a dobíjení kamenů. Je to nejjednodušší způsob jak je znovu energetizovat a rozzářit.

Původ vonných tyčinek:

Naše vykuřovací tyčinky pochází z Brazílie z Pirenópolis

Složení: bílá pryskyřice breu, dřevěné uhlí, pryskyřičná směs aromat Inca, kadidlo, hrubá sůl a hřebíčkový aromatický olej.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šamanské předměty
Hmotnost: 0.02 kg
Balení obsahuje: 4 vonné tyčinky
Délka jedné tyčinky: 14 cm.
Průměr jedné tyčinky: 6 mm
Doba hoření tyčinky: cca. 90 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: