Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Rituál na růžový úplněk

Oslavme první jarní úplněk s něžným růženínem!

Prvnímu úplňku jara se též říká růžový, podle barvy květů, které na jaře můžeme spatřit třeba na třešňových stromech. Jaro je vnímáno jako oslava nového života, lásky a začátků a s touto přechodovou energií se při osobní práci pojí jeden úžasný minerál - ano, je to samozřejmě Růženín. Růženín rezonuje primárně s oblastí srdce a teď na jaře je vzácná příležitost si srdce poléčit a očistit pro větší vnímavost i hloubku. Tím si ve skutečnosti pozvete do života úplně jinou úroveň vztahů a dalších pozitivních příležitostí. Měsíc se do úplňku dokulatí 6.dubna a to bude ideální čas na noční rituál výroby elixíru lásky.

Rituál:

Na večer si vyberte klidné místo pod rozkvetlou třešní či jiným stromem. Opravdu to zkuste v přírodě, je to nejsilnější, pokud nemáte tu možnost, otevřete okno a nadechněte jarní vzduch alespoň z domova. Váš růženín můžete svírat v dlaních, či jej přiblížit k srdci.

Třikrát se hluboce nadechněte nosem a vydechněte ústy. Uklidněte se, vyprázdněte svou mysl a zaposlouchejte se do tepu svého srdce. Zkuste procítít jak je Vaše srdce v blízkosti růženínu blažené a cítí se na správné “vlně”. Mnoho lidí cítí průstup síly jako láskyplné objetí. Nechte chvíli takto proudit vibrace lásky mezi srdcem a růženínkem.

Po několika chvilkách Vašeho soustředění vložte svůj růženín do nádoby s vodou, kterou umístíte tak, aby na ni dopadalo světlo měsíce (může být i na parapetu, jen vše dobře zajistěte proti pádu). Ponechte kámen ve vodě přes noc.

Ráno můžete růženínem aktivovanou vodu vypít, omýt si s ní obličej, zalít s ní rostliny, či ji použijte k jarnímu úklidu. Vodu si takto můžete vyrábět i 3 dny před úplňkem a 3 dny po úplňku..

K rituálu se hodí všechny typy i tvary růženínů (duhový, klasický, tvarovaný i přírodně rostlý).