Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Nabíjení kamenů za úplňku

Blíží se doba úplňku? To je tedy vhodná chvíle pro pravidelnou údržbu energetiky a čistoty našich minerálních pomocníků. Je známým faktem, že některé minerály jsou citlivé na sluneční světlo a velmi jim svědčí svit a působení měsíce. Proto je nezapomínejte nabíjet vždy s obdobím nejsilnější měsíční aktivity (měsíční svit působí svou silou 3 dny před úplňkem a 3 dny po úplňku). Kameny přeneste na zahradu, terasu, parapet, nebo místo, kam dosahuje měsíční svit a tam je nechte minimálně jednu celou noc nabíjet. Minerály se krásně rozzáří a projasní a budou Vám zase dobře sloužit.

Pro měsíční svit jsou vhodné tyto minerály: Fluorit, Apatit, Ametyst, Růženín i ten duhový, Kalcit, Křišťál, Lapis Lazuli, Malachit a Citrín.

Je skvělé, že se při jednom postaráte o pravidelnou výměnu domácích energií a ještě můžete celou akci spojit i s jejich čistěním od prachu a fyzického prostoru kolem nich :)