Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Terahertz S malý obelisk

Kód: KM1600
Neohodnoceno
890 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

ochrana celé aury / štít /  zvýšení vibrací / spojení s moudrostí hmoty / odlehčení / energetizace / 
 
Základní popis
Na naší galerii Vám často představujeme kameny, které jsou známé a oblíbené stovky a tisíce let. Terahertz je úplně jiný - nejen že vypadá a působí jak z jiného světa, ale dokonce vznikl teprve před deseti lety v laboratoři japonských vědců! Tento nově objevený minerál byl vyvinut za účelem maximální vibrační vodivosti, která stimuluje tělesné meridiány neboli energetické dráhy lidského těla. Extrakcí oxidu křemičitého a wolframu se podařilo stvořit kámen s tzv. “Terahertzovou vibrační frekvencí”, která má velmi příznivý vliv na lidské biopole.
 
Terahertz, jak už název napovídá (Tera) nás inspiruje ke komunikaci se skrytou moudrostí hmoty. Křemík i Wolfram jsou nejrychleji vibrující prvky Země a krásně aktivizují centrum v kostrči. Toto “kořenové” spojení přináší příjemnou vlnu síly a vitality a zároveň z nás stahuje staré a těžké energetické blokády - podobně jako černý obsidián. 
 
Tento kámen budoucnosti zprůchodňuje kontakt mezi energetickými centry těla a tím inicializuje tok “hadí síly” po páteři. To je důležitý předpoklad pro energetickou očistu a detoxikaci a také celkové probuzení života v našem jemnohmotném těle. Vedlejším efektem tohoto vzestupného procesu bývá pocit “odlehčení” a také zesílení imunity a schopnosti odrážet těžké a nepříjemné ataky.
 
Zajímavostí je, že mnozí japonští a čínští praktici celostní medicíny na Terahertz nedají dopustit. Dle jejich vnímání prý přímo zlepšuje i fyziologické funkce těla - usnadňuje průchod krve, probouzí buňky a zlepšuje celkový metabolizmus, čímž dochází k detoxikaci a omlazení. Minerál doporučují i na problémy s pokožkou, která se prý dotekem s ním vyhlazuje a léčí. Na naší stránce vám zdravotní tvrzení uvádět nebudeme, ale za vyzkoušení to určitě stojí
 
 
Vhodné použití
Terahertz je nenahraditelný pomocník všude tam, kde se potřebujete odlehčit a posílit (například před náročnou zkouškou). Také všude tam, kde chcete projít hlubinnou očistou (rituály s posvátnými rostlinami, terapie, regrese..). Kapacita vstřebání negativních bloků z biopole je u terahertzu opravdu mimořádná (doporučujeme jej do koupelen, lázní, saun či meditačních místností).
 
 
Tvar kamene
Prohlížíte si kámen ve tvaru obelisku. Hrot neboli obelisk se také nazýval “Pyramidion” jelikož podobně jako pyramida kumuluje energetický tok. Je to zároveň tvar krystalům nejpřirozenější, protože tak sami rostou. Kamenné špice automaticky aktivují “proudění” a toho se dá s výhodou využít při konkrétním směřování Vašeho záměru či léčení.
 
CENTRA: kostrč + ochrana celé aury
 
Hodí se k obrazům: Vnitřní paměť, Síla Země 
 
Vhodné způsoby čištění a nabíjení:
  • Voda - nechte kamen v proudu přírodní tekoucí vody, potoku, říčce, ve zřídlech přírodní vody..
  • Zem - Terahertz miluje kontakt se Zemí, stačí jej položit na trávník a nechat jednu i více hodin. 
  • Skála - Podobné jako se Zemí, čím déle tam kámen necháte, tím lépe. Min 1h.
  • Slunce a měsíc - Terahertz můžeme nabíjet i na slunci, ale ne na přímém a také při úplňku (stačí na okně).
  • Vykuřování - Dobře funguje Palo Santo a bílá šalvěj.
  • Chlad - je možné nechat kámen na cca 1 hodinu v chladu kolem nuly (mrazák). Možno také pokládat v zimě do sněhu. 
Doporučené rituály:
Brzy pro Vás zveřejníme speciální rituál k tomuto kameni, sledujte novinky na našem blogu a sociálních sítích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé obelisky
Hmotnost: 0.2 kg
Působení: Kostrč, Celá aura
Země původu: Japonsko
Výška: 13-15cm
Brus: Samostojící obelisk
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: