Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Balíček Pravá láska rituální sada

Kód: VB003
Neohodnoceno
890 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Pravá láska
 
Univerzální dárkový balíček zaměřený na vztahy, lásku a emoční blízkost. Obdarovanému je jím vyjadřována něžná náklonnost a nejhlubší city. Protože lásky není nikdy dost, je vhodný prakticky pro všechny - přátelé, rodinu i partnery. Kompozice je vhodná ke stavbě osobního manifestačního oltáře, který Vám pomůže zpřítomnit nejkrásnější láskyplné chvíle.
 

Návod na osobní rituál:

Najděte si nerušený prostor a vyhraďte si asi 10-15 minut volného času sami pro sebe. Hlavní minerál, pomocné drobné minerály a rozsvícenou svíčku si postavte na své oblíbené viditelné místo. Zapalte jedno z přiložených vykuřovadel a s pomocí pírka na rozhánění dýmu očistěte nejprve celé své tělo od nohou až nad hlavu a poté tento malý oltář a okolí. Potom místo vyvětrejte a můžete nechat zbytek vykuřovadla ještě doutnat. Zavřete oči a vezměte do rukou hlavní kámen, přiložte jej k srdci a mentálně se přeneste do nějaké scény či scén, které jste prožili s osobou která Vás obdarovala (či jinou milovanou osobou) a kde jste se cítili šťastní, bezpodmínečně pochopení a přijatí. Třikrát se z hluboka nadechněte a vydechněte a poté třikrát vyslovte dlouhé “aeeiiioouuummmm". Tato tzv. kompletní zvuková vibrace zkopíruje a uloží váš aktuální stav do minerálu, který poté můžete odložit a nechat zářit do prostoru, případně kamkoliv zakopat do Země. Kámen od této chvíle vyzařovat Váš nádherný stav lásky a otevřeného srdce. Rituál lze provádět opakovaně a to i s menšími kamínky… Můžete si takto přivolávat pozitivní a pomocné synchronicity i entity.

Set obsahuje:

  • Obelisk duhový růženín - je energetický zářič, který má velmi jemnou vibraci vhodnou pro rozvíjení empatie a lásky ve všech směrech. Přispívá k emočnímu léčení a dodává přirozenou citovou podporu při bolestivých zkušenostech a rozvíjí zdravou sebelásku.
  • Vykuřovací snop dračí šalvěj - naše nejsilnější očistné vykuřovadlo, které kombinuje purifikační potenciál pryskyřice Dračí krev a Bílé šalvěje. Používáme jej k významným rituálům a příležitostem posilující povahy. K pálení snopu jej zapalte z jedné strany ohněm a nechte chvíli rozhořet, poté sfoukněte a položte na nehořlavou podložku či misku. K uhašení je vhodné zavřít snop do sklenice s uzavíratelným víkem a oheň zadusit.
  • Dřívko Palo Santo - oblíbené vykuřovací dřívko, které se používá jihoamerickými šamany stovky let pro očistu od negativních sil a spirituáních bloků. Dřívko z jedné strany zapalte a poté oheň sfoukněte a nechte doutnat na nehořlavém podkladu. Dřívkem můžete vykuřovat prostory, ale i osoby a předměty, čímž je zbavujete těžké a neprůchodné energie a probouzíte nový život. 
  • Čajová svíčka růžová- doplňková svíčka pro přítomnost elementu ohně na soukromém oltáři, svíčku vždy pokládejte na nehořlavé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rituální sety
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: