Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Balíček Pevné zdraví rituální sada

Kód: VB008
Neohodnoceno
890 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Pevné zdraví 

Balíček je zaměřený na celkovou vitalitu, zdraví a správné rozproudění životní energie. Je vhodným dárkem pro všechny, kteří znovu potřebují najít chuť a sílu do života. Také pro všechny, kteří se léčí jak na fyzické, tak psychické úrovni. Kompozice slouží ke stavbě osobního manifestačního oltáře, který dodá potřebnou vibrační oporu pro osobní rozvoj. 

Návod na rituál:

Najděte si nerušený prostor a vyhraďte si asi 10-15 minut volného času sami pro sebe. Hlavní minerál, pomocné drobné minerály a rozsvícenou svíčku si postavte na své oblíbené viditelné místo. Zapalte jedno z přiložených vykuřovadel a s pomocí pírka na rozhánění dýmu očistěte nejprve celé své tělo od nohou až nad hlavu a poté tento malý oltář a okolí. Potom místo vyvětrejte a můžete nechat zbytek vykuřovadla ještě doutnat. Zavřete oči a vezměte do rukou hlavní kámen, přiložte jej k solaru a mentálně se přeneste do nějaké scény či scén, kde se cítíte naprosto jistí a kde uplatňujete své umění, zkušenosti a autoritu. Může to být i neexistující nebo snová vize, posaďte se na trůn svého království a vyzkoušejte váhu zlaté koruny! Fantazii se meze nekladou. Třikrát se z hluboka nadechněte a vydechněte a poté třikrát vyslovte dlouhé “aeeiiioouuummmm". Tato tzv. kompletní zvuková vibrace zkopíruje a uloží váš aktuální stav do minerálu, který poté můžete odložit a nechat zářit do prostoru, případně kamkoliv zakopat do Země. Kámen od této chvíle vyzařovat Váš dosažený úspešný stav a zpřítomňovat jej zpět do reality, je vhodné si ho nechávat nablízku při jednáních, v kanceláři a podobně. Rituál lze provádět opakovaně a to i s menšími kamínky… Můžete si takto přivolávat pozitivní a pomocné synchronicity i entity. 

Set obsahuje:

  • Obelisk zelený fluorit - je energetický krystal, který upevňuje duchovní sílu, tělesnou vitalitu a kreativitu. Harmonizuje a usměrňuje fyzické procesy v těle, optimalizuje metabolické a detoxikační funkce a tím i celkovou rekonvalescenci, obnovu a růst.
  • 2x křišťálová tyčka - křišťál je univerzální silový vodič a transformátor. Zesiluje všechny rituální záměry, propojuje magické předměty na oltářích a je využitelný pro zakopávání v přírodě s cílem předat svá přání do společného zemského manifestačního pole.
  • Vykuřovací snop cedr - cedrová vůně se používala pro nejstarší mystické ceremoniální úkony starověku. Vábí příznivé spirituální síly a otevírá nás novým životním horizontům. K pálení snopu jej zapalte z jedné strany ohněm a nechte chvíli rozhořet, poté sfoukněte a položte na nehořlavou podložku či misku. K uhašení je vhodné zavřít snop do sklenice s uzavíratelným víkem a oheň zadusit.
  • Dřívko Palo Santo - oblíbené vykuřovací dřívko, které se používá jihoamerickými šamany stovky let pro očistu od negativních sil a spirituáních bloků. Dřívko z jedné strany zapalte a poté oheň sfoukněte a nechte doutnat na nehořlavém podkladu. Dřívkem můžete vykuřovat prostory, ale i osoby a předměty, čímž je zbavujete těžké a neprůchodné energie a probouzíte nový život.
  • Husí pírko bílé - ptačí peruť slouží k rozhánění dýmu vykuřovacích prostředků.
  • Čajová svíčka zelená - doplňková svíčka pro přítomnost elementu ohně na soukromém oltáři, svíčku vždy pokládejte na nehořlavé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rituální sety
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: