Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Oválek Černý obsidián leštěný minerál

Kód: KO019
Neohodnoceno
240 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

♦ transformace ♦ přechodové rituály ♦ regrese ♦ rodová historie ♦ práce s nevědomím ♦ spojení z hloubkou hmoty 

Černý obsidián je známý posvátný kámen původních mexických kultur. Je to kámen, který vznikl extrémně rychlým zchlazením čistého sopečného magmatu. Je to dar z nitra Země a největší hloubky hmotných struktur zrozených v této realitě. Jeho původ je v něm vibračně otištěn.

Rezonuje s centrem v kostrči a částečně v pánvi a často nás uvádí do stínových (nevědomých) oblastí našeho vědomí. Prastará paměť našeho těla rozeznává tuto původní vibraci hmoty a díky tomu jsou vyplavovány na povrch často různé vzpomínky a obsahy podvědomí. Černý obsidián je optimálním kamenem pro různé druhy regresí a poznávání karmické, rodové a i starší Zemské minulosti.

Obsidián je zásadním kamenem terapeutické práce v oblasti čistění psycho-emočního pole, jelikož Vám pomáhá samovolně vytahovat energetické bloky (často po předcích) nutné ke zpracování. 

Obsidián nám pomáhá napojit se zpět na nejčisčí frekvence hluboké hmoty a vše co stojí v cestě dokonalého spojení se Zemí musí pryč. Zprůchodnění tohoto nejstaršího vědomí Vám přináší do života netušenou sílu i zdraví a zároveň zajistí velmi mocnou zemskou ochranu. 

Vhodné použití

Obsidián je nenahraditelný pomocník všude tam, kde se potřebujete zazemnit (když vaše myšlenky příliš ulétávají do denních snů). A všude tam, kde chcete projít hlubinnou očistou (rituály s posvátnými rostlinami, terapie, regrese..). Kapacita vstřebání negativních bloků z biopole je u obsidiánu opravdu mimořádná (doporučujeme jej do koupelen, lázní, saun či meditačních místností).

Černý obsidián použijte také tam, kde chcete zlepšit proces přechodu. Kámen harmonizuje přerodové a zlomové okamžiky v životě, pomáhá projít skrze tyto brány změn. Můžete jej použít jak při porodech, tak při rituálech odchodu ze života. Zároveň v momentech jiných důležitých přechodových rituálů. 

Tvar kamene

Právě si prohlížíte kámen ve tvaru oválku, který se svou velikostí a dokonalým zaoblením hodí perfektně do Vaší dlaně. Oválky jsou novinkou na Sacred Gallery a zařadili jsme je do prodeje z důvodu skvělé praktičnosti a užitku při práci s tělem. Dají se nabíjet, čistit, nahřívat a přikládat na různá místa na těle. V oblasti energetického přenosu síly z přirozených živlů mají velký potenciál a využití.

Energetická centra: KOSTRČ, PÁNEV

Vhodné způsoby čištění a nabíjení:
  • Sůl - ne, vynechte!
  • Voda - nechte kamen v proudu přírodní tekoucí vody, potoku, říčce, ve zřídlech přírodní vody..
  • Zem - kámen miluje kontakt se Zemí, stačí jej položit na trávník. Obsidián miluje i zakopávání.
  • Skála - podobné jako se Zemí, čím déle na skále kámen necháte, tím lépe (min 1 hodinu).
  • Měsíc - Obsidián nabíjejte pouze při úplňku (stačí na okně), nikoliv na slunci!
  • Vykuřování - Dobře funguje Palo Santo a bílá šalvěj.
  • Chlad - je možné nechat kámen na cca 1 hodinu v chladu kolem nuly (mrazák). Ne déle, některé kameny mohou zkřehnout.
Test nadpisu 
V našem novém blogu jsme pro Vás připravili praktický a mocný rituál, který Vaší praxi určitě obohatí - Rituál rodinné očisty a ochrany s černým obsidiánem ZDE!

Doplňkové parametry

Kategorie: Oválky a oblázky
Hmotnost: 0.11 kg
Druh kamene: Černý obsidián
Působení: Kostrč, Pánev
Země původu: Peru, Mexiko
Velikost: 4,5 - 6cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: