Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Oválek Amazonit leštěný minerál

Kód: KO014
Neohodnoceno
290 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

♦ Růst harmonické osobnosti ♦ spojení srdce a mysli ♦ expanze vědomí ♦ jasnovidné schopnosti ♦ přirozený úspěch ♦ efektivita ♦ ochrana

Tento kámen nádherné modrozelené barvy s drobnou bílou kresbou a jemně perleťovým povrchem se jmenuje Amazonit.
 

Jeho nezvyklá noblesa i ušlechtilost přitahovala již kněží a zasvěcence starověku. Vzpomeňme na posvátné amazonitové scaraby z hrobky krále Tutanchamona, osobní amulety starých Asyřanů nebo opěvovaný drahokamový náprsník starožidovského kněze Árona. Jako harmonizační a ochranný předmět se vkládal i do fasád starověkých domů. I na druhé straně planety ve vzdálené Brazílii v oblasti Amazonky (odkud pramení jeho název), jej již v 10 století př.n.l. používali kmenoví válečníci k výzdobě svých štítů.

Lidé vnímali jeho pronikavost a mocnou vibraci, která vytváří “štít” proti nepříznivým událostem intuitivně velmi dobře. Originalita Amazonitu spočívá v jeho působení na třech úrovních lidského biopole - úrovni hrudi, krku a hlavy, což je královská kombinace pro expanzi vědomí. 

Amazonit v prvé řadě aktivizuje vibrace srdce, jež je schopná spojovat zdánlivě nesmiřitelné síly či protiklady a nastavuje novou úroveň synergie, kde vše plyne zároveň. Složité a bezvýchodné situace tak dostanou neuvěřitelně hladký průběh a vy jste touto vibrací neseni a chráněni. 

Protože Amazonit rezonuje i s oblastí krčního centra, otevírá v nás také stavidla tvořivosti a posiluje jasné sebevyjádření a nacházení osobní pravdy. Pomáhá nám jednat upřímně, trefně a otevřeně. 

To, že rezonance Amazonitu zasahuje i ke třetímu oku a do oblasti hlavy, otevírá bez nadsázky jeden z nejsilnějších kanálů rozvoje vědomí - spojení srdce a mysli. Mysl se při dotyku této frekvence okamžitě zklidní, ví přesně co má dělat a harmonicky spolupracuje. Dojde k prohloubení sebepoznání, a zprůchodňují se jasnovidné a jasnocitné schopnosti. 

Když je stav -“Vím, cítím a tvořím” v jedné linii, dějí se doslova zázraky. Stává se z vás dospělá, sebevědomá, nezávislá, vyvážená a úspěšná bytost. Amazonit nás inspiruje znovu nabít toto zastřené umění, které je cestou k pravému lidství.

Tvar kamene

Právě si prohlížíte kámen ve tvaru oválku, který se svou velikostí a dokonalým zaoblením hodí perfektně do Vaší dlaně. Oválky jsou novinkou na Sacred Gallery a zařadili jsme je do prodeje z důvodu skvělé praktičnosti a užitku při práci s tělem. Dají se nabíjet, čistit, nahřívat a přikládat na různá místa na těle. V oblasti energetického přenosu síly z přirozených živlů mají velký potenciál a využití.

Energetická centra: Hruď, krk, hlava 

Vhodné způsoby čištění a nabíjení:
  • Amazonit je citlivý na prudké změny teploty, oplachujeme pod proudem vlažné vody a nabíjíme na nepřímém slunci. Nezapomeňte kameny očistit a nabít za úplňku nebo na slunci - nepřimé slunce

    Potřebuje uložit do solného roztoku, omýt v teplé proudící vodě (nemá rád studenou vodu) a nabít měsíčními paprsky (jednou za týden nebo po každé meditaci).

Doporučené rituály:
Rituál připravujeme, sledujte náš blog!

Doplňkové parametry

Kategorie: Oválky a oblázky
Hmotnost: 0.8 kg
Druh kamene: Amazonit
Působení: Hruď, Krk, Hlava
Země původu: Brazílie, Rusko, Kanada, USA, Indie, Namibie, Rakousko, Mosambik, Madagaskar
Velikost: 4 - 6cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: