Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Koule Růženín kamenná sféra

Kód: KK003
Neohodnoceno
1 700 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

♦ láska ♦ něžnost ♦ vztahy ♦ sebeláska ♦ schopnost Munay ♦ vcítění  ♦ osobní magnetismus 

Růženín je bezesporu kámen srdce, říká se mu rocková hvězda lásky :) Jeho vnitřní vyzařování je velmi zjemňující a laskavě objímající. Svou barvou a strukturou zosobňuje něžnost, subtilní krásu a laskavou péči.

Není divu, že je pro tyto své vlastnosti využíván jako kámen partnerství a přátelství a posilování pozitivních vztahů obecně včetně vztahu sama k sobě. V jeho přítomnosti se cítíte velmi dobře jako v náruči milované osoby, proto lidem často zahání smutky a pocity osamělosti.

Jeho vibrace jsou podpůrné při rozvíjení hlubšího cítění a schopnosti milovat (Munay), tedy aktivaci srdeční čakry. Tato aktivace poté přirozeně přitahuje do života vhodné partnery i přátele.

Růženín dokáže korigovat mentální strachy, traumata a pocity nedůvěry, zklidňuje a pročišťuje zejména emoční zranění. Nezapomeňte jej alespoň 1x za měsíc čistit a nabíjet.

Vhodné použití

Růženín se uplatní všude tam, kde je tématem vztah. Výborně se dá programovat všemi poselstvími Vaší lásky. Ať už jde o lásku k partnerovi (i tomu, který má přijít), dětem, rodičům, přátelům, své zemi i planetě. Můžete jej využít při soustředěních na střed hrudi a láskyplnou sílu určenou komukoliv do růženínu ze srdce vydechovat. Poté můžete pro kámen vytvořit speciální oltář, který bude této lásce zasvěcen či je možné jej zakopat jako v případě Sergiově rituálu ochrany území ZDE!

Sám kámen přirozeně prozařuje a harmonizuje veškeré vztahové pole do kterého jej zasadíte. Je vhodné jej rozmístit např. do rohů své ložnice nebo můžete jej někomu darovat, aby jej měl při sobě, či jím můžete zjemňovat prostředí vztahů v práci či ve své kanceláři.

Tvar kamene

Právě si prohlížíte kámen ve tvaru sféry či koule, která je od pradávna symbolem absolutní celistvosti, harmonie a dokonalosti. Koule je mikrokosmem odrážejícím makrokosmos a proto je pohled do ní pohledem do podstaty a hloubky bytí (odsud původ věštění). Všechny kamenné sféry mají schopnost vést energii ve stejné intenzitě do všech směrů.

Energetická centra: SRDCE

Vhodné způsoby čištění a nabíjení:
  • Sůl - kámen položte na suché! solné lůžko
  • Voda - nechte kamen v proudu přírodní tekoucí vody, potoku, říčce, ve zřídlech přírodní vody..
  • Zem - kámen miluje kontakt se Zemí, stačí jej položit na trávník a nechat jednu i více hodin.
  • Skála - Podobné jako se Zemí, čím déle tam kámen necháte, tím lépe. Min 1h.
  • Měsíc - růženíny nabíjejte pouze při úplňku (stačí na okně), NIKOLIV NA SLUNCI! Silné sluneční světlo jej může poškodit a vyblednout.
  • Vykuřování - Dobře funguje Palo Santo a bílá šalvěj.
  • Chlad - je možné nechat kámen na cca 1 hodinu v chladu kolem nuly (mrazák). Ne déle, některé kameny mohou zkřehnout.
Doporučené rituály:
V našem novém blogu jsme pro Vás připravili praktický a mocný rituál, který Vaší praxi určitě obohatí - Rituál něžné péče a sebe-lásky s růženínem ZDE!

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné koule
Hmotnost: 0.5 kg
Druh kamene: Růženín
Působení: Srdce
Země původu: Brazílie, Česká Republika, Indie
Průměr: 6 - 7cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: