Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Balíček Jasné sny a vize rituální sada

Kód: VB004
Neohodnoceno
890 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

JASNÉ SNY A VIZE
 
Dárkový balíček pro životní nadhled, jasnou, průzračnou mysl a kreativní nápady. Čas od času přichází období, kdy potřebujeme poodstoupit a podívat se na svět jinýma “čerstvýma" očima, abychom mohli zase vnímat nové horizonty pro další osobní růst. A právě pro tyto příležitosti jsme připravili tento set magických předmětů, který se Vám stane průvodcem k novým vizím a třeba i lucidním snům.
 

Návod na osobní rituál:

Najděte si nerušený prostor a vyhraďte si asi 10-15 minut volného času sami pro sebe. Hlavní minerál, pomocné drobné minerály a rozsvícenou svíčku si postavte na své oblíbené viditelné místo. Zapalte jedno z přiložených vykuřovadel a s pomocí pírka na rozhánění dýmu očistěte nejprve celé své tělo od nohou až nad hlavu a poté tento malý oltář a okolí. Potom místo vyvětrejte a můžete nechat zbytek vykuřovadla ještě doutnat. Zavřete oči a vezměte do rukou hlavní kámen, přiložte jej k srdci a mentálně se přeneste do oblasti mezi obočím (třetího oka) a představte si zde malou oslňující a pulzující kouli, která pálí, hoří a zvětšuje se. Nechte jí postupně prozářit celou hlavu a poté tento malý oltář a okolí. Potom místo vyvětrejte a můžete nechat zbytek vykuřovadla ještě doutnat. Zavřete oči a vezměte do rukou hlavní kámen, přiložte jej k srdci a mentálně se přeneste do oblasti mezi obočím (třetího oka) a představte si zde malou oslňující a pulzující kouli, která pálí, hoří a zvětšuje se. Nechte jí postupně prozářit celou hlavu a poté jí nechte pomalu rozplynout ve větru. Třikrát se během procesu z hluboka nadechněte a vydechněte a poté třikrát vyslovte dlouhé “aeeiiioouuummmm". Tato tzv. kompletní zvuková vibrace zkopíruje a uloží váš aktuální stav do minerálu, který poté můžete odložit a nechat zářit do prostoru, případně vložit pod polštář před spánkem. Kámen Vás bude od této chvíle podporovat ve Všem úsilí udržet stav zvýšeného vědomí (minfullness) a lucidní spánek. Rituál lze provádět opakovaně a to i s menšími kamínky… Můžete si takto přivolávat i pozitivní synchronicity i entity.

Set obsahuje:

Obelisk Apatit - je energetický zářič, který aktivizuje zejména oblast třetího oka, podporuje kognitivní funkce, intuici a rozvoj speciálních mentálních schopností. 2x křišťálová tyčka - křišťál je univerzální silový vodič a transformátor. Zesiluje všechny rituální záměry, propojuje magické předměty na oltářích a je využitelný pro zakopávání v přírodě s cílem předat svá přání do společného zemského manifestačního pole.

Vykuřovací snop bílá šalvěj - nejpoužívanější šamanské vykuřovadlo. Vůně šalvěje je nepřekonatelná a mocná ve schopnostech vibrační očisty jakéhokoliv prostoru, předmětu i lidského biopole. K pálení snopu jej zapalte z jedné strany ohněm a nechte chvíli rozhořet, poté sfoukněte a položte na nehořlavou podložku či misku. K uhašení je vhodné zavřít snop do sklenice s uzavíratelným víkem a oheň zadusit.

Dřívko Palo Santo - oblíbené vykuřovací dřívko, které se používá jihoamerickými šamany stovky let pro očistu od negativních sil a spirituáních bloků. Dřívko z jedné strany zapalte a poté oheň sfoukněte a nechte doutnat na nehořlavém podkladu. Dřívkem můžete vykuřovat prostory, ale i osoby a předměty, čímž je zbavujete těžké a neprůchodné energie a probouzíte nový život. Husí pírko bílé - ptačí peruť slouží k rozhánění dýmu vykuřovacích prostředků.

Čajová svíčka modrá - doplňková svíčka pro přítomnost elementu ohně na soukromém oltáři, svíčku vždy pokládejte na nehořlavé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rituální sety
Hmotnost: 0.4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: