Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Balíček Energetická očista rituální sada

Kód: VB006
Neohodnoceno
950 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Energetická očista

Rituály energetické očisty patří k prvním a možná i základním úkonům spirituální a magické práce všech duchovních systémů na světě. A’t už šamanských, náboženských či jógových. Pročistit si mysl, tělesné biopole, celý byt, dům, místo k životu Vám dodá úplně nový impulz pro osobní rozvoj a rozproudí a nasměruje neviditelné energetické proudy tak by Vám prospívaly. Tento dárkový balíček obsahuje vše s čím můžete začít a níže najdete popsaný jednoduchý ceremoniální postup

Návod na osobní rituál:

Najděte si nerušený prostor a vyhraďte si asi 10-15 minut volného času sami pro sebe. Hlavní minerál, pomocné drobné minerály a rozsvícenou svíčku si postavte na své oblíbené viditelné místo. Zapalte jedno z přiložených vykuřovadel a s pomocí pírka na rozhánění dýmu očistěte nejprve celé své tělo od nohou až nad hlavu a poté tento malý oltář a případně celé okolí, které má být součástí očisty. Můžete takto purifikovat i druhé osoby, zvířata či jakékoliv předměty. Potom místo vyvětrejte a můžete nechat zbytek vykuřovadla ještě doutnat. Zavřete oči a vezměte do rukou hlavní kámen a mentálně si představte, jak do sebe nasává a vtahuje negativní obláčky tmavého kouře z okolí, z lidí či zvolených objektů čistění. Pokud čistíte sebe, můžete si vždy představovat jak vydechujete s výdechy negace do kamene. Po skočení práce kámen odneste ven a očistěte jej pod tekoucí vodou, nebo jej alespoň hodinu nechte na Zemi či skále. Případně jej můžete uložit do solného lůžka. Očsištěný jej můžete vystavit zpět na své oblíbené místo a nechat jej zářit a čistit prostor i dále. Rituál lze provádět opakovaně a to i s menšími kamínky… Můžete si takto přivolávat pozitivní a pomocné synchronicity i entity.

 Set obsahuje:

  • Obelisk křišťál - je základní minerální médium, vhodné jak pro čištění, tak pro přenost energií ve fyzickém světě. Je to univerzální silový vodič a transformátor.
  • Oblázek černý obsidián - je energetický zářič s obrovským potenciálem pohlcovat negativní vlivy. Má hutnou fyzickou podstatu a je průvodcem pro náročné životní procesy.
  • Křišťálová tyčka - křišťál je silový vodič a transformátor. Zesiluje všechny rituální záměry, propojuje magické předměty na oltářích a je využitelný pro zakopávání v přírodě s cílem předat svá přání do společného zemského manifestačního pole.
  • Vykuřovací snop bílá šalvěj - nejpoužívanější šamanské vykuřovadlo. Vůně šalvěje je nepřekonatelná a mocná ve schopnostech vibrační očisty jakéhokoliv prostoru, předmětu i lidského biopole. K pálení snopu jej zapalte z jedné strany ohněm a nechte chvíli rozhořet, poté sfoukněte a položte na nehořlavou podložku či misku. K uhašení je vhodné zavřít snop do sklenice s uzavíratelným víkem a oheň zadusit.
  • Dřívko Palo Santo - oblíbené vykuřovací dřívko, které se používá jihoamerickými šamany stovky let pro očistu od negativních sil a spirituáních bloků. Dřívko z jedné strany zapalte a poté oheň sfoukněte a nechte doutnat na nehořlavém podkladu. Dřívkem můžete vykuřovat prostory, ale i osoby a předměty, čímž je zbavujete těžké a neprůchodné energie a probouzíte nový život.
  • Husí pírko bílé - ptačí peruť slouží k rozhánění dýmu vykuřovacích prostředků.
  • Čajová svíčka bílá - doplňková svíčka pro přítomnost elementu ohně na soukromém oltáři, svíčku vždy pokládejte na nehořlavé povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rituální sety
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: