Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Žlutý kalcit XL (2,088kg) extra velký obelisk

Kód: KV0318
Neohodnoceno
7 900 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

♦ chuť do života ♦ štěstí ♦ zdravé (za)žití ♦ spokojenost ♦ osobní síla ♦ sebedůvěra ♦ pružnost

Oranžový nebo žlutý kalcit je kámen zdravého optimismu a chuti do života. Jeho plné tělo i barva září jako lákavý cucavý bonbón nebo letní meloun plný osvěžující šťávy. A přesně takový je - vybuzuje v nás nový proud života.

Žlutý kalcit souvisí s břišním energetickým centrem a pomáhá ZA-ŽÍVAT a prožívat zdravě a šťastně pozemský život.

Harmonizace centra "Cosco" je předpokladem k úspěšnému, nezávislému a sebevědomému životu v lidském těle i společenství. Otevírá bránu k naplnění našeho plného potenciálu, která je pro zkušenost duše v těle tak esenciálně podstatná. 

Jak trávíte svůj život v oblasti břicha, tak jej trávíte přeneseně na celé hmotné úrovni. Proto je potřeba vybudit vnitřní metabolismus, vnitřní schopnost strávit i těžké okamžiky minulosti, aby jste mohli jít dál a přijmout život nový. A přesně v tomto procesu je žlutý kalcit obecně neuvěřitelným pomocníkem (je takovým "šťavnatým trávícím enzymem"). 

Pokud spustíte či zlepšíte proces vnitřního emočního a energetického metabolismu, je jisté, že to se odrazí v mnoha oblastech Vašeho života. Je možné, že odejdou letité bolesti, emoční zapšklost a negativismus a zejména neschopnost se pohnout z místa. Začnou Vás napadat nové kreativní projekty, přijdou nové možnosti i pracovní uplatnění.

Žlutý kalcit podporou centra v břiše citelně zlepšuje osobní sílu, sebevědomí, sebedůvěru a celkovou pružnost - motivaci přijímat a učit se nové věci. 

Vhodné použití

Kalcit jako přirozený motivátor k tvorbě je dobré umisťovat na psací stoly, do kanceláří a všude tam kde chcete aby vznikaly nové věci. Také do dětských pokojů a pokojů mladých lidí k podpoře vyvíjejících se zdravých osobností. Také ale i do míst, kde jsou staří lidé, které právě potřebují motivaci a život v sobě podpořit. Kameny můžete umístit na speciální oltáře nebo do rohů místností všude tam, kde cítíte uvadání prostoru a potřebu rozhýbat vibrační potenciál. 

Tvar kamene

Prohlížíte si kámen ve tvaru obelisku. Hrot neboli obelisk se také nazýval “Pyramidion” jelikož podobně jako pyramida kumuluje energetický tok. Je to zároveň tvar krystalům nejpřirozenější, protože tak sami rostou. Kamenné špice automaticky aktivují “proudění” a toho se dá s výhodou využít při konkrétním směřování Vašeho záměru či léčení. 

Energetická centra: SOLAR, BŘICHO 

Vhodné způsoby čištění a nabíjení:
  • Sůl - kámen položte na suché! solné lůžko
  • Voda - nechte kamen v proudu přírodní tekoucí vody, potoku, říčce, ve zřídlech přírodní vody..
  • Zem - kámen miluje kontakt se Zemí, stačí jej položit na trávník a nechat jednu i více hodin.
  • Skála - podobné jako se Zemí, čím déle tam kámen necháte, tím lépe. Min 1h.
  • Měsíc - kalcity nabíjejte pouze při úplňku (stačí na okně), NIKOLIV NA SLUNCI! Silné sluneční světlo jej může poškodit a vyblednout.
  • Vykuřování - Dobře funguje Palo Santo a bílá šalvěj.
  • Chlad - je možné nechat kámen na cca 1hodinu v chladu kolem nuly (mrazák). Ne déle, některé kameny mohou zkřehnout.
Doporučené rituály:
V našem novém blogu jsme pro Vás připravili jeden mocny rituál, který Vaší praxi určitě obohatí -  Rituál dálkové energetické pomoci - ZDE!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzácné kameny
Hmotnost: 2.088 kg
Druh kamene: Žlutý kalcit
Působení: Břicho, Solar
Země původu: Česká Republika, Polsko, Indie
Výška: cca 30cm
Brus: Samostojící obelisk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: