Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Svítící podstavec LED lampa pod minerály

Kód: DP001
Neohodnoceno
550 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Praktický dřevěný LED podstavec je vhodným doplňkem k prosvětlení mnoha druhů kamenů. Probuďte své krystaly díky tomuto nádhernému podsvícení do originální krásy. Celá kompozice vám vytvoří příjemné osvětlení jakéhokoliv prostoru a zvýrazní přirozený charakter vystaveného kamene. Světelný podstavec má širokou škálu použití, lze z něj vytvořit elegantní noční světlo pro meditační a zasněnou atmosféru; je vhodné do ložnic, dětských pokojů, obývacích pokojů, barů, obchodů, kaváren, restaurací, kanceláří atp. 

Dřevěný a minimalistický design vypadá v tradičním i moderním prostředí velmi elegantně a ve spojení se zajímavým kamenným objektem vytváří vkusný dekorativní prvek.

Obsluha

Obsluha svítícího LED podstavce je velmi snadná. Podstavec má zabudované napájení buď na tři mikrotužkové baterie a nebo externí USB zdroj (nabíjecí kabel). Můžete tak podstavec použít buď jako přenosný například na zahradu či do terénu anebo jej ponechat stabilně na nějakém určeném místě připojený do sítě.

Nabíjecí kabel lze připojit na počítač či nabíjecí zástrčku mobilního telefonu. Vypínač lampy se nachází zespodu podstavce či na napájecím kabelu.

Obsah balení:

1 * LED světelná základna

1 * Napájecí kabel

Tento výrobek splňuje veškeré základní požadavky směrnic EU, které se na něj vztahují.

Bezpečnostní upozornění: Na podstavec ani kolem něj neumisťujte hořlavé materiály. Zapnutý přístroj nenechávejte bez dozoru, především jestliže jsou v blízkosti děti. Nepoužívejte podstavec, pokud je poškozen jeho napájecí kabel nebo zástrčka, v případě, že nefunguje správně nebo je-li poškozen.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzácné kameny
Hmotnost: 0.4 kg
Průměr podstavce: 100 mm
Velikost světelné drážky: 50 mm
Výška podstavce: 35 mm
Světelný zdroj: LED světlo
Materiál: masivní dřevo
Napájení: USB kabel
Délka USB kabelu: 1,5m
Typ baterie: AAA baterie (podstavec je dodáván bez baterií)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: