Při objednávce obrazů a pyramid spolu s menšími produkty, prosím počítejte, že obrazy i pyramidy budou doručeny zvlášť z důvodu jejich nadměrné velikosti.

Amazonit L velký obelisk

Kód: KV1300
Neohodnoceno
4 600 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce nad 5.000,- Kč
Garance kvality
Garance kvality
Hlídáme si prvotřídní jakost produktů
Osobní odběr
Osobní odběr
Možnost osobního odběru na Praze 6 (obrazy v Nupakách)
Vzácné produkty
Vzácné produkty
Mnoho z naší nabídky nikde jinde nenajdete

Detailní popis produktu

Růst harmonické osobnosti // spojení srdce a mysli // expanze vědomí // jasnovidné schopnosti // přirozený úspěch // efektivita // ochrana

Tento kámen nádherné modrozelené barvy s drobnou bílou kresbou a jemně perleťovým povrchem se jmenuje Amazonit.
 
Jeho nezvyklá noblesa i ušlechtilost přitahovala již kněží a zasvěcence starověku. Vzpomeňme na posvátné amazonitové scaraby z hrobky krále Tutanchamona, osobní amulety starých Asyřanů nebo opěvovaný drahokamový náprsník starožidovského kněze Árona. Jako harmonizační a ochranný předmět se vkládal i do fasád starověkých domů. I na druhé straně planety ve vzdálené Brazílii v oblasti Amazonky (odkud pramení jeho název), jej již v 10 století př.n.l. používali kmenoví válečníci k výzdobě svých štítů.
 
Lidé vnímali jeho pronikavost a mocnou vibraci, která vytváří “štít” proti nepříznivým událostem intuitivně velmi dobře. Originalita Amazonitu spočívá v jeho působení na třech úrovních lidského biopole - úrovni hrudi, krku a hlavy, což je královská kombinace pro expanzi vědomí.
 
Amazonit v prvé řadě aktivizuje vibrace srdce, jež je schopná spojovat zdánlivě nesmiřitelné síly či protiklady a nastavuje novou úroveň synergie, kde vše plyne zároveň. Složité a bezvýchodné situace tak dostanou neuvěřitelně hladký průběh a vy jste touto vibrací neseni a chráněni.
 
Protože Amazonit rezonuje i s oblastí krčního centra, otevírá v nás také stavidla tvořivosti a posiluje jasné sebevyjádření a nacházení osobní pravdy. Pomáhá nám jednat upřímně, trefně a otevřeně.
 
To, že rezonance Amazonitu zasahuje i ke třetímu oku a do oblasti hlavy, otevírá bez nadsázky jeden z nejsilnějších kanálů rozvoje vědomí - spojení srdce a mysli. Mysl se při dotyku této frekvence okamžitě zklidní, ví přesně co má dělat a harmonicky spolupracuje. Dojde k prohloubení sebepoznání, a zprůchodňují se jasnovidné a jasnocitné schopnosti.
 
Když je stav -“Vím, cítím a tvořím” v jedné linii, dějí se doslova zázraky. Stává se z vás dospělá, sebevědomá, nezávislá, vyvážená a úspěšná bytost. Amazonit nás inspiruje znovu nabít toto zastřené umění, které je cestou k pravému lidství.

 

Vhodné použití

Jak je popsáno výše, amazonit může mít vytvořené své speciální místo neboli oltář hojnosti. Perfektně se hodí do pracoven a kanceláří, obývacích pokojů i kuchyní. Míst k využití pyritu je celá řada, pokud chcete například zajistit hojnost a prosperitu vašeho domu, doporučujeme do jeho všech 4 rohů kámen zakopat nebo jinak uložit.

Tvar kamene

Prohlížíte si kámen ve tvaru obelisku. Hrot neboli obelisk se také nazýval “Pyramidion” jelikož podobně jako pyramida kumuluje energetický tok. Je to zároveň tvar krystalům nejpřirozenější, protože tak sami rostou. Kamenné špice automaticky aktivují “proudění” a toho se dá s výhodou využít při konkrétním směřování Vašeho záměru či léčení.

Energetická centra: Hruď, krk, hlava 

Vhodné způsoby čištění a nabíjení:
  • Sůl - kámen položte na suché solné lůžko
  •  Voda - nechte kamen v proudu přírodní tekoucí vody, potoku, říčce, ve zřídlech
   přírodní vody..
  • Zem - Amazonit miluje kontakt se Zemí, stačí jej položit na trávník a nechat jednu i
   více hodin.
  • Skála - Podobné jako se Zemí, čím déle tam kámen necháte, tím lépe. Min 1h.
  • Slunce a měsíc - Pozor, Amazonity nenabíjejte na přímém slunci, ideálně i při úplňku
   (stačí na okně).
   ⁃ Vykuřování - Dobře funguje Palo Santo a bílá šalvěj.
  • Chlad - je možné nechat kámen na cca 1 hodinu v chladu kolem nuly (mrazák). Ne
   déle, některé kameny mohou zkřehnout.
Doporučené rituály:
Rituál připravujeme, sledujte náš blog!

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké obelisky
Hmotnost: 1 kg
Druh kamene: Amazonit
Působení: Hruď, Krk, Hlava
Země původu: Brazílie, Rusko, Kanada, USA, Indie, Namibie, Rakousko, Mosambik, Madagaskar
Výška: 20 - 25cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: