top of page

Doplňky

Na této stránce najdete praktické doplňky k nabízeným produktům. Předměty jako podstavce, které nádherně prosvítí jakýkoliv kámen či zajímavé druhy dřevěných podložek a potřebných šikovných drobností, které pro Vás chystáme. Nechte se překvapit!

Sety a doplňky

Období před zimním Slunovratem a Vánocemi je jedno z nejkrásnějších období a příležitostí pro spirituální posilu. Letos pro Vás máme krásné překvapení ve formě osmi různých dárkových setů, které nejsou jen obyčejnými dárky, ale pozvánkou k prožitku a tvorbě osobního ceremoniálního prostoru. Každý set je zaměřený na určité životní téma a obsahuje dva až tři posilující minerály, vykuřovadla a esence, svíčky a peruť k rozhánění dýmu. Tyto předměty jsou určeny pro uspořádání osobního rituálu, který si může vyzkoušet opravdu každý a není dlouhý ani náročný. A přesto je tolik osvěžující a účinný. Návod je součástí balení.

 

Dopřejte sobě nebo svým blízkým zastavení v čase shonů a ponoření se do vlastní vnitřní krásy a skutečné oslavy života.

Na této stránce také najdete praktické doplňky k nabízeným produktům, předměty jako podstavce, které nádherně prosvítí jakýkoliv kámen či zajímavé druhy dřevěných podložek s geometrickými vzory, které tvoří základ pro stavbu kamenných mandal. 

uvodka sety_edited.jpg
Kotva 1
bottom of page